İşte Honved kadrosu

Daum, dün Andre Santos ve Cristian'ın takıma katılmasının ardından, Honved maçında sahaya sürmeyi planladığı kadroyu denedi. Alman çalıştırıcının Deivid'i yedek bırakması dikkat çekti

Transferde sona yaklaşılmasının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'un kafasındaki 11 de yavaş yavaş şekilleniyor. Andre Santos ve Cristian'ın katılımı sonrası, Honved maçında sahaya sürmeyi düşündüğü kadroyu deneyen Daum, Deivid'i yedek takımda oynattı. As takımın kalesinde Volkan Demirel yer aldı. Savunma Gökhan Gönül, Önder, Bilica ve Roberto Carlos'tan oluştu. Orta sahanın göbeğinde Cristian Oliveira ve Emre Belözoğlu, sağında Kazım, solunda ise Andre Santos görev yaptı. 4'lü orta sahanın önünde kaptan Alex de Souza, onun önünde ise tek forvet Dani Güiza vardı.

İKİ DEĞİŞİKLİK OLABİLİR
Muhtemel 11'de sadece henüz sezon öncesi hazırlık geçirmeyen Güiza zayıf göründü. Deivid'in ise, yedek kalmanın hırsıyla ortaya koyduğu iyi performans gözlerden kaçmadı. Alman teknik adamın, dün denediği 11'de Honved maçına kadar iki değişiklik yapabileceği bildirildi. Fiziksel olarak hazır olmayan Güiza'nın yerine Semih'in, Kazım'ın yerine ise, sakatlıktan kurtulan Mehmet Topuz'un monte edilmesi muhtemel. Daum'un savunmada da Bekir-Önder Turacı ikilisi konusunda kararsızlık yaşadığı, ancak şimdilik Önder'i ilk 11'de düşündüğü de belirtiliyor.

OĞLU İZLEYECEK
Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi ön elemesindeki rakibi Honved'in bugün Macar Ligi'nde oynayacağı maçı, Daum'un oğlu Marcel izleyip teknik heyete rapor verecek. Marcel daha önce de Honved'in kupadaki Debrecen maçını izlemişti.


BİZE ULAŞIN