Galatasaray, İsrail yolcusu

Galatasaray, Perşembe günü yapacağı UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turu ilk maçı için yarın Tel Aviv'e gidecek.

Galatasaray, İsrail'in Maccabi Netanya takımıyla 30 Temmuz Perşembe günü yapacağı UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turu ilk maçı için yarın Tel Aviv'e gidecek. Sarı-kırmızılılar, sabah saatlerinde özel uçakla Tel Aviv'e giderek, hazırlıklarını burada yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Öte yandan Galatasaray, maçın hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda, sarı-kırmızılı futbolcuların taktik ağırlıklı çalıştığı bildirildi.

Sakatlığı geçen Aydın Yılmaz'ın antrenmanın tümünde takımla birlikte çalıştığı, Serdar Eylik'in takım antrenmanına sağlık ekibinin kontrolünde katıldığı bildirildi. Sakatlıkları süren Mehmet Topal ve Volkan Yaman ise sahada takımdan ayrı olarak çalıştırılıyor.

Galatasaray, Maccabi Netanya maçı hazırlıklarının İstanbul bölümünü bu akşam yapacağı günün ikinci çalışmasıyla tamamlayacak.

''Cim Bom'', son antrenmanı yarın, maçın oynanacağı Tel Aviv Bloomfield Stadı'nda saat 19.30'da, ilk 15 dakikası yalnızca basına açık olarak gerçekleştirecek. Bu antrenman öncesinde, teknik direktör Frank Rijkaard'ın basın toplantısı, statta saat 19.15'te düzenlenecek.
BİZE ULAŞIN