TFF 2. Lig fikstürü çekildi

TFF 2. Lig'de 2009-2010 sezonu fikstürü, İstanbul'da çekildi.

Ataköy Olimpiyatevi'nde gerçekleştirilen kura çekimine, Futbol Federasyonu Genel Sekreter Vekili Gıyasettin Şenman, profesyonel maç planlama ve organizasyon müdürü Ufuk Şepik ile TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda mücadele edecek kulüplerin temsilcileri katıldı.

-1. GRUP-

Kura çekimi sonucu TFF 2. Lig 1. Grup'ta 2009-2010 sezonu ilk yarı fikstürü şöyle oluştu:

1. Hafta
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sakaryaspor
Yalovaspor-Türk Telekomspor
Zeytinburnuspor-Güngören Belediyespor
Gebzespor-Körfez Belediyespor
Bozüyükspor-Pendikspor
Beykoz 1908 (Bay)

2. Hafta
Körfez Belediyespor-Yalovaspor
Güngören Belediyespor - Gebzespor
Pendikspor-Beykoz 1908
Sakaryaspor-Bozüyükspor
Türk Telekomspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Zeytinburnuspor (Bay)

3. Hafta
Yalovaspor-Güngören Belediyespor
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Körfez Belediyespor
Gebzespor-Zeytinburnuspor
Beykoz 1908-Sakaryaspor
Bozüyükspor-Türk Telekomspor
Pendikspor (Bay)

4. Hafta
Körfez Belediyespor-Bozüyükspor
Güngören Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Zeytinburnuspor-Yalovaspor
Sakaryaspor-Pendikspor
Türk Telekomspor-Beykoz 1908
Gebzespor (Bay)

5. Hafta
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Zeytinburnuspor
Yalovaspor-Gebzespor
Beykoz 1908-Körfez Belediyespor
Pendikspor-Türk Telekomspor
Bozüyükspor-Güngören Belediyespor
Sakaryaspor (Bay)

6. Hafta
Körfez Belediyespor-Pendikspor
Güngören Belediyespor-Beykoz 1908 AŞ
Zeytinburnuspor-Bozüyükspor
Gebzespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Türk Telekomspor-Sakaryaspor
Yalovaspor (Bay)

7. Hafta
Beykoz 1908-Zeytinburnuspor
Sakaryaspor-Körfez Belediyespor
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Yalovaspor
Pendikspor-Güngören Belediyespor
Bozüyükspor-Gebzespor
Türk Telekomspor (Bay)

8. Hafta
Körfez Belediyespor-Türk Telekomspor
Güngören Belediyespor-Sakaryaspor
Yalovaspor-Bozüyükspor
Gebzespor-Beykoz 1908
Zeytinburnuspor-Pendikspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor (Bay)

9. Hafta
Türk Telekomspor-Güngören Belediyespor
Beykoz 1908-Yalovaspor
Sakaryaspor-Zeytinburnuspor
Bozüyükspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Pendikspor-Gebzespor
Körfez Belediyespor (Bay)

10. Hafta
Güngören Belediyespor-Körfez Belediyespor
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Beykoz 1908
Yalovaspor-Pendikspor
Gebzespor-Sakaryaspor
Zeytinburnuspor-Türk Telekomspor
Bozüyükspor (Bay)

11. Hafta
Türk Telekomspor-Gebzespor
Beykoz 1908-Bozüyükspor
Sakaryaspor-Yalovaspor
Pendikspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Körfez Belediyespor-Zeytinburnuspor
Güngören Belediyespor (Bay)

-2. GRUP-

2. Grup'ta 2009-2010 sezonunun ilk yarı fikstürü şöyle oluştu:

1. Hafta
Alanyaspor-Akhisar Belediye Gençlikspor
Fethiyespor-Göztepe
Turgutluspor-Konya Şekerspor
Denizli Belediyespor-Sarıyer
Tepecikspor-İstanbulspor
Eyüpspor (Bay)

2. Hafta
Göztepe-Turgutluspor
Konya Şekerspor-Alanyaspor
İstanbulspor-Fethiyespor
Sarıyer-Eyüpspor
Akhisar Belediye Gençlikspor-Denizli Belediyespor
Tepecikspor (Bay)

3. Hafta
Fethiyespor-Tepecikspor
Alanyaspor-Göztepe
Turgutluspor-İstanbulspor
Eyüpspor-Akhisar Belediye Gençlikspor
Denizli Belediyespor-Konya Şekerspor
Sarıyer (Bay)

4. Hafta
Göztepe-Denizli Belediyespor
Tepecikspor-Turgutluspor
Konya Şekerspor-Eyüpspor
İstanbulspor-Alanyaspor
Akhisar Belediye Gençlikspor-Sarıyer
Fethiyespor (Bay)

5. Hafta
Alanyaspor-Tepecikspor
Turgutluspor-Fethiyespor
Sarıyer-Konya Şekerspor
Eyüpspor-Göztepe
Denizli Belediyespor-İstanbulspor
Akhisar Belediye Gençlikspor (Bay)

6. Hafta
Göztepe-Sarıyer
Tepecikspor-Denizli Belediyespor
İstanbulspor-Eyüpspor
Konya Şekerspor-Akhisar Belediye Gençlikspor
Fethiyespor-Alanyaspor
Turgutluspor (Bay)

7. Hafta
Alanyaspor-Turgutluspor
Akhisar Belediye Gençlikspor-Göztepe
Sarıyer-İstanbulspor
Eyüpspor-Tepecikspor
Denizli Belediyespor-Fethiyespor
Kırşehirspor (Bay)

8. Hafta
Göztepe-Konya Şekerspor
Tepecikspor-Sarıyer
İstanbulspor-Akhisar Belediye Gençlikspor
Turgutluspor-Denizli Belediyespor
Fethiyespor-Eyüpspor
Alanyaspor (Bay)

9. Hafta
Akhisar Belediye Gençlikspor-Tepecikspor
Sarıyer-Fethiyespor
Eyüpspor-Turgutluspor
Konya Şekerspor-İstanbulspor
Denizli Belediyespor-Alanyaspor
Göztepe (Bay)

10. Hafta
Tepecikspor-Konya Şekerspor
İstanbulspor-Göztepe
Turgutluspor-Sarıyer
Fethiyespor-Akhisar Belediye Gençlikspor
Alanyaspor-Eyüpspor
Denizli Belediyespor (Bay)

11. Hafta
Akhisar Belediye Gençlikspor-Turgutluspor
Sarıyer-Alanyaspor
Eyüpspor-Denizli Belediyespor
Konya Şekerspor-Fethiyespor
Göztepe-Tepecikspor
İstanbulspor (Bay)

-3. GRUP-

3. Grup'ta 2009-2010 sezonun ilk yarı programı şöyle:

1. Hafta
Etimesgut Şekerspor-Kırşehirspor
Erzurumspor-Pursaklarspor
Akçaabat Sebatspor-Trabzon Karadenizspor
Tokatspor-Çankırı Belediyespor
Karsspor-BUGSAŞ Spor
Ofspor-Çorumspor

2. Hafta
BUGSAŞ Spor-Erzurumspor
Kırşehirspor-Karsspor
Trabzon Karadenizspor-Ofspor
Pursaklarspor-Akçaabat Sebatspor
Çankırı Belediyespor-Etimesgut Şekerspor
Çorumspor-Tokatspor

3. Hafta
Etimesgut Şekerspor-Çorumspor
Erzurumspor-Karsspor
Tokatspor-Trabzon Karadenizspor
Akçaabat Sebatspor-BUGSAŞ Spor
Çankırı Belediyespor-Kırşehirspor
Ofspor-Pursaklarspor

4. Hafta
Kırşehirspor-Erzurumspor
BUGSAŞ Spor-Ofspor
Karsspor-Akçaabat Sebatspor
PursaklarsporTokatspor
Trabzon Karadenizspor-Etimesgut Şekerspor
Çorumspor-Çankırı Belediyespor

5. Hafta
Etimesgut Şekerspor-Pursaklarspor
Tokatspor-BUGSAŞ Spor
Akçaabat Sebatspor-Erzurumspor
Çorumspor-Kırşehirspor
Çankırı Belediyespor-Trabzon Karadenizspor
Ofspor-Karsspor

6. Hafta
BUGSAŞ Spor-Etimesgut Şekerspor
Kırşehirspor-Akçaabat Sebatspor
Karsspor-Tokatspor
Trabzon Karadenizspor-Çorumspor
Pursaklarspor-Çankırı Belediyespor
Erzurumspor-Ofspor

7. Hafta
Etimesgut Şekerspor-Karsspor
Çorumspor-Pursaklarspor
Tokatspor-Erzurumspor
Çankırı Belediyespor-BUGSAŞ Spor
Trabzon Karadenizspor-Kırşehirspor
Ofspor-Akçaabat Sebatspor

8. Hafta
Kırşehirspor-Ofspor
BUGSAŞ Spor-Çorumspor
Karsspor-Çankırı Belediyespor
Pursaklarspor-Trabzon Karadenizspor
Akçaabat Sebatspor-Tokatspor
Erzurumspor-Etimesgut Şekerspor

9. Hafta
Etimesgut Şekerspor-Akçaabat Sebatspor
Çorumspor-Karsspor
Tokatspor-Ofspor
Çankırı Belediyespor-Erzurumspor
Pursaklarspor-Kırşehirspor
Trabzon Karadenizspor-BUGSAŞ Spor

10. Hafta
Ofspor-Etimesgut Şekerspor
Kırşehirspor-Tokatspor
BUGSAŞ Spor-Pursaklarspor
Karsspor-Trabzon Karadenizspor
Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor
Erzurumspor-Çorumspor

11. Hafta
Etimesgut Şekerspor-Tokatspor
Çorumspor-Akçaabat Sebatspor
Çankırı Belediyespor-Ofspor
Kırşehirspor-BUGSAŞ Spor
Trabzon Karadenizspor-Erzurumspor
Pursaklarspor-Karsspor

-4. GRUP-

4. Grup'ta ilk yarının fikstürü şöyle oluştu:

1. Hafta
Adıyamanspor-Tarsus İdmanyurdu
Elazığspor-Kahramanmaraşspor
Belediye Vanspor-İskenderun Demirçelikspor
Adana Demirspor-Şanlıurfaspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Malatyaspor
Mardinspor (Bay)

2. Hafta
İskenderun Demirçelikspor-Adıyamanspor
Malatyaspor-Belediye Vanspor
Tarsus İdmanyurdu-Elazığspor
Kahramanmaraşspor-Mardinspor
Şanlıurfaspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor
Adana Demirspor (Bay)

3. Hafta
Adıyamanspor-Malatyaspor
Mardinspor-Tarsus İdmanyurdu
Elazığspor-İskenderun Demirçelikspor
Belediye Vanspor-Şanlıurfaspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Adana Demirspor
Kahramanmaraşspor (Bay)

4. Hafta
İskenderun Demirçelikspor-Mardinspor
Malatyaspor-Elazığspor
Adana Demirspor-Belediye Vanspor
Tarsus İdmanyurdu-Kahramanmaraşspor
Şanlıurfaspor-Adıyamanspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Bay)

5. Hafta
Kahramanmaraşspor-İskenderun Demirçelikspor
Adıyamanspor-Adana Demirspor
Elazığspor-Şanlıurfaspor
Mardinspor-Malatyaspor
Belediye Vanspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor
Tarsus İdmanyurdu (Bay)

6. Hafta
İskenderun Demirçelikspor-Tarsus İdmanyurdu
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Adıyamanspor
Malatyaspor-Kahramanmaraşspor
Adana Demirspor-Elazığspor
Şanlıurfaspor-Mardinspor
Belediye Vanspor (Bay)

7. Hafta
Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor
Adıyamanspor-Belediye Vanspor
Mardinspor-Adana Demirspor
Elazığspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor
Tarsus İdmanyurdu-Malatyaspor
İskenderun Demirçelikspor (Bay)

8. Hafta
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Mardinspor
Belediye Vanspor-Elazığspor
Adana Demirspor-Kahramanmaraşspor
Malatyaspor-İskenderun Demirçelikspor
Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu
Adıyaman (Bay)

9. Hafta
Kahramanmaraşspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor
Elazığspor-Adıyamanspor
Mardinspor-Belediye Vanspor
Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor
İskenderun Demirçelikspor-Şanlıurfaspor
Malatyaspor (Bay)

10. Hafta
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Diski Spor-Tarsus İdmanyurdu
Belediye Vanspor-Kahramanmaraşspor
Adana Demirspor-İskenderun Demirçelikspor
Adıyamanspor-Mardinspor
Şanlıurfaspor-Malatyaspor
Elazığspor (Bay)

11. Hafta
Kahramanmaraşspor-Adıyamanspor
Mardinspor-Elazığspor
Malatyaspor-Adana Demirspor
Tarsus İdmanyurdu-Belediye Vanspor
İskenderun Demirçelikspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor
Şanlıurfaspor (Bay)
Sur Yapı’dan Dev Kampanyaya Dev Destek
BİZE ULAŞIN