Shaq'tan TV show

37 yaşındaki NBA yıldızı yeni TV programında Phelps ile yüzüp, De La Hoya ile boks maçı yapacak. Serena ile de tenis oynayacak Shaq, futbol için ise David Beckham'a teklif yaptı

Cuma 31.07.2009
Son Güncelleme: Cuma 31.07.2009
ABONE OL
NBA'de Cleveland Cavaliers takımına transfer olan 37 yaşındaki Shaquille O'Neal, yapacağı TV programında her spor dalında en iyilerle karşı karşıya gelecek. Olimpiyat şampiyonu Michael Phelps ile yüzme yarışında kapışacak olan O'Neal, boksta eski dünya şampiyonu Oscar De La Hoya ile karşı karşıya gelecek. Teniste ise bayanlarda bir numaralı isim olan Serena Williams ile maç yapacak olan O'Neal son teklifini ise Los Angeles Galaxy'de oynayan David Beckham'a iletti.

YENİ İLGİ ALANI TV
Shaq, 34 yaşındaki oyuncuya internet paylaşım sitesi twitter aracılığıyla bir mektup gönderdiği mektupta, "Sevgili David Beckham. Eminim benim Shaq Show adlı TV programımı duymuşsundur. Oraya seni bekliyorum. Bana kesinlikle gol atamayacaksın, seni yeneceğeim" diye yazdı. Beckham'ın menajerleri ile yapımcı firma arasında programa katılma konusunda pazarlıklar sürerken, Shaq'ın basketbolu bıraktıktan sonra televizyonda şov programları yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.