"Ulı Hoeness'e kapım her zaman açık''

Fenerbahçe teknik direktörü Christoph Daum, kendisine hala öfkeli olduğu ve normal bir ilişki sürdüremeyeceği şeklinde açıklamalarda bulunan Bayern Münih menajeri Uli Hoeness'e kapısının her zaman açık olduğunu söyledi.

Pazartesi 03.08.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 03.08.2009 15:18
ABONE OL
Kölner Express gazetesinin haberine göre Daum, Hoeness ile baş başa görüşerek bu konuları konuşmaya her zaman hazır olduğunu belirterek, ''Bayern Münih menajeri Uli Hoeness'e kapım her zaman açık'' dedi.

Hoeness ile yaşadıklarıyla ilgili olarak geçmişte takılı kalmadığını ve her zaman geleceğe baktığını ifade eden Daum, ''Şu an tüm enerjimi Fenerbahçe'ye veriyorum. Günde 16 saat çalışıyorum. Geri kalan saatlerde de uyuyorum'' şeklinde konuştu.

Daum, Hoeness ile başa çıkabileceğini kaydederek, ''Hayatımda bir çok hayal kırıklığı yaşadım. Hoeness ile de başa çıkabilirim. Bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum'' dedi. Hoeness, DSF adlı Alman spor televizyon kanalında yayınlanan ''Audi Star Talk'' adlı talk şov programında yaptığı konuşmada, Daum ile normal bir şekilde konuşmalarının hiçbir zaman mümkün olamayacağını belirterek, ''Daum beni yok etmek istedi. Bilinçli bir şekilde beni ve ailemi mahvetmeye hazırdı. Bunu hiçbir şart altında kabul etmek mümkün değil'' şeklinde konuşmuştu.

Daum'un kokain kullandığı şeklindeki haberlerin yayılmasından sonra bu yöndeki haberleri doğrulayan Hoeness, Daum'un Alman milli takımının teknik direktörlük görevine getirilmesini engellemiş ve aralarının bozulmasına neden olmuştu.