"Beşiktaş transfer yapacak''

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, "Beşiktaş 10 numara transferi yapacak" dedi.

Çarşamba 05.08.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 05.08.2009 14:23
ABONE OL
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, ''Başkanımız yurt dışında yeni transfer için toplantılarını sürdürüyor, Beşiktaş 10 numara transferi yapacak'' dedi.

Muğla 1903 Beşiktaşlılar Derneği'nce bir otelde düzenlenen baloya katılan Beşiktaş Asbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmada sporun her şeyden önce dostluk olduğunu ve şampiyonlukların kazanılıp geçtiğini söyledi. Geçen sezon siyah beyazlı takımın 2 kupa kazandığını hatırlatan Erdoğan, ''Beşiktaş önümüzdeki sezon da kupaları alacak. Bir gün sıra onlara da gelecek. Bunun için üzülmesinler'' dedi. Fenerbahçe ile oynanan Süper Kupa maçını yöneten hakeme tepki gösteren Erdoğan, şunları kaydetti:

''Başkanımız da bu geceye katılmak istiyordu, ama son maçta bir hakem vardı ki bizleri çok sinirlendirdi. Başkanımız onun hızıyla kendisini Avrupa'ya attı. Hakemleri, onların kararlarıyla geçemezsek bileğimizin hakkıyla geçebilmek için gerekli transferler yapılıyor. Başkanımız Demirören, yurt dışında yeni transfer için toplantılarını sürdürüyor. Beşiktaş 10 numara transferini yapacak, Beşiktaş 10 numara olacak.''

Baloya Muğla Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Körpe'nin yanı sıra çok sayıda siyah beyazlı taraftar katıldı.