"Büyük bir gurur verdi"

Ukrayna ile yapılacak özel maçın aday kadrosuna davet edilen turacı, büyük bir gurur yaşadığını söyledi.

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 08.08.2009 17:52 ABONE OL
(A) Milli Futbol Takımı'nın Ukrayna ile yapacağı özel maçın aday kadrosuna davet edilen Fenerbahçeli oyuncu Önder Turacı, büyük bir gurur yaşadığını söyledi.

Belçika Futbol Federasyonu'ndan gerekli izni alamaması nedeniyle, uzun süre milli forma şansından uzak kalan Önder, Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, bu davetten büyük gurur duyduğunu, amacının, Fenerbahçe'de değişmez isimlerden biri haline gelip, tekrar tekrar milli takıma çağrılmak olduğunu vurguladı.

''Milli takıma davet edilmek bana büyük bir gurur verdi'' ifadesini kullanan Önder, şunları kaydetti:
''Milli formayı giymek her Türk futbolcusunun hayalidir. Uzun bir aradan sonra bu şansı yeniden yakaladığım için gerçekten çok mutluyum. Benim öncelikli amacım, Fenerbahçe 11'inin değişmez oyuncularından biri olup, tekrar tekrar milli takıma çağrılmak. Çünkü, Fenerbahçe'deki başarımın milli takıma, milli takımdaki başarımın da Fenerbahçe'ye yansıyacağını düşünüyorum.''

Önder Turacı ayrıca, takım olarak ligdeki Denizlispor maçına konsantre olduklarını da belirterek, ''Tek düşüncemiz, Denizli'de lige iyi bir başlangıç yapmak. İyi başlarsak, gerisinin de geleceğini düşünüyoruz'' ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU