Tuncay'ın acı günü

İngiltere'nin Middlesbrough takımında forma giyen milli futbolcu Tuncay Şanlı'nın anneannesi Hayriye Mert, Sakarya'nın Erenler ilçesinde toprağa verildi.

İngiltere'de hazırlık maçlarında oynayan milli oyuncu Tuncay Şanlı, Erenler Hacıoğlu Mahallesinde yaşayan anneannesi 75 yaşındaki Hayriye Mert'in ölüm haberini alınca, dün gece Sakarya'ya geldi.

Sağlık sorunları nedeniyle kaldırıldığı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşamını yitiren anneannesinin cenazesine katılan Şanlı, torun olarak son görevini yerine getirdi. Hacıoğlu Mahallesi Gıyasettin Benli Camiindeki cenazede anneannesinin tabutunu mezarlığa kadar taşıyan Şanlı, defin işleminde de hazır bulundu. Anneannesin mezarına toprak atan Şanlı'nın bir hayli üzgün olduğu görüldü.
Cenazeye, AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Fenerbahçe ve Sakaryaspor'dan takım arkadaşı Mahmut Hanefi ve TEKSpor antrenörü Tamer İlaçan da katılarak, Tuncay Şanlı'yı acılı gününde yalnız bırakmadılar. Erenler Mezarlığında toprağa verilen Hayriye Mert'in cenazesinde dua eden Tuncay Şanlı duygusal dakikalar yaşadı.
BİZE ULAŞIN