Su değil salep lazım

Sivasspor Basın Sözcüsü Ünsal, Trabzonspor maçında verilen iki su molasının uzatmalara eklenmediğini belirterek, "Hava 10 derece. Futbolculara sıcak salep vermen gerekirken su veriyorsun. Olacak iş mi?" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 10.08.2009 ABONE OL
Ligde yeni sezona Trabzonspor yenilgisiyle başlayan Sivasspor'da sular kaynıyor. Karşılaşma sonrası kadro seçimi nedeniyle teknik direktör Bülent Uygun'a sert eleştirilerde bulunan kulüp basın sözcüsü Fikret Ünsal dün de hakemleri yaylım ateşine tuttu. Hakem Halis Özkahya'nın, her iki yarıda da oyunu keserek verdiği su molalarını eleştiren ve uzatma dakikalarının eksik oynandığını belirten Ünsal, "Hava 10 derece. Futbolculara sıcak salep vermen gerekirken, sen su veriyorsun. Olacak iş mi? Su talimatı, hakemlerimiz tarafından yanlış anlaşılıyor. Bütün maçlar için bu geçerli olamaz. Molaların ardından her iki yarıda verilen uzatma dakikaları da eksikti" şeklinde konuştu.

İKİTAKVİYE YAPILACAK
Yenilginin ardından yönetim ve teknik heyetin kulüp binasında acil bir toplantı yaptığını kaydeden Ünsal, "Özellikle orta sahaya yerli veya yabancı 2 oyuncu takviyesi yapmayı düşünüyoruz" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU