En sabırlısıyız

Trabzoncell'in tanıtımında konuşan Trabzonspor Başkanı Şener, "Ligin rengiyiz, heyecanıyız ve en sabırlısıyız. Hedefimiz Şampiyonlar Ligi" dedi

Cumartesi 15.08.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 15.08.2009
ABONE OL
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, SABAH'a yaptığı özel açıklamada "Herkes haddini bilecek. 4 büyükten biriyiz. Ligin rengiyiz, heyecanıyız ve de en önemlisi en sabırlısıyız" ifadesini kullandı. Şener, Trabzoncell'in tanıtım toplantısında sezonla ilgili olarak "Bizim için her maç önemli. Perşembe günü Avrupa Ligi maçımız var. Toulouse ile oynayacağımız maçı çok önemsiyorum. Çünkü kulübe hem ekonomik olarak hem de imaj olarak büyük katkısı var. Yurt dışında unutulmaya yüz tutmuş Trabzonspor'u yeniden hatırlatmak istiyoruz. Şampiyonluk elbette önemli. Biz geçen yıl yeni bir kadro kurmuştuk, bu yıl yaptığımız 2-3 takviye ile daha da iddialı duruma geldik" şeklinde konuştu.

ANDERLECHT'İ ELERDİK
Trabzonspor Başkanı, "Şampiyonluk ya da Şampiyonlar Ligi tabii ki hedefimiz. Fakat geçen yıl kadromuz çok yeniydi, buna rağmen ligin son maçında Fenerbahçe'yi yenseydik Sivas'ın yerine biz Şampiyonlar Ligi'ne gidecek ve Anderlecht'le oynayacaktık olmadı. Biz gitseydik Anderlecht'i yenerdik. Biz de bu yıl Avrupa Ligi'nde oynayacağız. Gruba kalırsak 1 milyon Euro para kasana giriyor artı maç hasılatı var. Ama bu sezon ligi Şampiyonlar Ligi'ne gidecek bir noktada bitireceğiz" dedi.