Transfer sözü

Seyircisiz maçta alınan galibiyete "Keyifsiz" diyen Mustafa Denizli, maç sonu bombaladı. Kurt hoca, "Bobo'da düşüş var. Daha iyisini arıyoruz. Şartlar oluşursa, transfer olacak" dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 2-0 kazanılan Antalyaspor maçından sonra, "Geçen hafta Olimpiyat Stadı'nda İstanbul Belediye önünde çok az taraftarımız vardı. Bu hafta da seyircisiz oynadık. Şampiyonun başlangıcı, dramatikti" dedi. Siyah-beyazlıların oyununu değerlendiren kurt hoca, "Skora aldanmayın. Daha farklı bitebilirdi. Son toplarda etkili değildik. Oyunun son yarım saatini taraftarımızın önünde oynasak, inanılmaz keyifli olurdu. Seyircisiz maç, futbolun en keyifsiz zamanıdır" yorumunda bulundu.

BATUHAN'A GÖNDERME
Bobo için de konuşan Denizli, "Bobo'daki düşüşün ilk nedeni, kendisini kullandığımız mevkii. Onu, Nobre'nin arkasında oynatmaya mecburum. bize sezon sonunda 'Teklif var. Gidersem, benim için iyi olur' dedi. Ancak, Bobo'nun satışı kulüp için de iyi olmalı. Şu an gitmesi söz konusu değil. Adım adım kafamdaki Bobo olacak" ifadesini kullandı. Transfere de değinen deneyimli çalıştırıcı, "Şartlar oluşursa, oyuncu alacağız. Hep daha iyisini arıyoruz ve aramaya devam edeceğiz. Transferde acele etmiyoruz" açıklamasını yaptı. Mustafa Denizli, son olarak Batuhan Karadeniz'in durumu hakkında, "Batuhan'ın sakatlığı sürüyor. Ama tesislere neden gelmediğini bilmiyorum. Mazereti var mı, onu da bilmiyorum, İletişim kopukluğu var" dedi.


BİZE ULAŞIN