'En büyük prim şampiyonluk'

Beşiktaş'ta geçen sezon kazanılan şampiyonluk için primler dağıtılırken dışarıda tutulan yardımcı antrenörler Havutçu, Marrone, Öğer ve Yanık, paranın kendileri için önemli olmadığını söylediler

Geçen sezonu iki kupayla kapatarak duble yapan Beşiktaş'ta şampiyonluk primleri dağıtılırken dışarıda tutulan yardımcı antrenör Tayfur Havutçu, kaleci antrenörü Zafer Öğer, kondisyoner Stefano Marrone ve idari sorumlu Tuncay Yanık, paranın kendileri için önemli olmadığını söylediler. Konuyla ilgili ısrarlı sorular üzerine ilk ve son kez konuşan siyahbeyazlı takımın antrenörleri, "Bizim için en büyük prim Beşiktaş'ın şampiyonluğu. Biz primimizi Denizli'deki maçta fazlasıyla aldık. Bunu gündeme getirmek doğru değil' açıklamasını yaptılar. Yönetim, şampiyonluk primlerinde söz verilen 200 bin doları keserek 102'şer bin dolar dağıtmış, yardımcı antrenörlerin yanı sıra takımdan ayrılanlara da ödeme yapmamıştı.

YOLCULUK BUGÜN
Bu arada Beşiktaş, ligde cumartesi günü oynayacağı Gençlerbirliği maçı için Ankara'ya 2 gün önceden gidiyor. Siyah-beyazlılar bu sabah otobüsle Başkent'e hareket edecek.

BİZE ULAŞIN