Acil eylem planı

Kötü gidişe 'Dur' demek için kolları sıvayan Trabzonspor yönetimi, takıma takviye yapmaya hazırlanıyor. Bazı futbolcular da özel olarak uyarılacak

Trabzonspor'da Diyarbakırspor ve Toulouse yenilgilerinin ardından olağanüstü hal ilan edildi. Avrupa Ligi'nde şansını mucizelere bırakan bordo-mavililerde hemen harekete geçerek teknik heyetten detaylı bir rapor isteyen yönetimin, üst üste yaptığı toplantılarla kötü gidişin nedenlerini araştırdığı öğrenildi. Bir yandan da takıma takviye yapmak için kolları sıvayan Trabzonsporlu yöneticilerin, transfer arayışlarını özellikle forvet hattına yönelttiği bildirildi. İlk aşamada Süper Lig'de yarın oynanacak olan Manisaspor karşılaşması için futbolculardan üzerlerindeki karamsarlığı atması istenirken, özel hayatlarına dikkat etmeyen bazı oyuncuların teknik heyet tarafından sert bir şekilde ikaz edeceği belirtildi.

KRİS BOYD SESLERİ
Bu arada Trabzonspor'da Kris Boyd sesleri yükselmeye başladı. Glasgow Rangers'ın gözden çıkardığı 25 yaşındaki forvet için İskoç ekibinin kapısını çalmaya hazırlanan Karadeniz ekibinin, yabancı kontenjanını da boşaltmaya çalıştığı gelen haberler arasında.


BİZE ULAŞIN