Dönüm maçımız

Diyarbakır ve Toulouse mağlubiyetleri sonrası çatlak seslerin yükseldiği Trabzon'da gözler Manisa maçına çevrildi. Hugo Broos, "Çok hayati bir sınava çıkıyoruz" dedi

Trabzonspor'da zorlu Manisa deplasmanı büyük önem kazandı. Avni Aker'deki şok Diyarbakır mağlubiyeti sonrası Toulouse yenilgisiyle Avrupa arenasına neredeyse havlu atan bordo-mavililerde, bugünkü Manisa sınavı büyük önem kazandı. Camiadan çatlak sesler çıkmaya başladığının farkında olan teknik direktör Hugo Broos, "Kadro yapımız çok hassas. Eksik olunca aksıyoruz. Evimizde iki mağlubiyet aldık ve taraftarımızı çok üzdük. Telafi edip yaralarımızı sarmamız lazım. Bunun yolu da Manisa galibiyetinden geçiyor. Bizim için çok hayati bir sınav" açıklamasını yaptı.

ESKİLERE ÖNLEM
Rakiplerinin ligde yenilmediğini kaydeden Belçikalı hoca, "Manisa, Ankaragücü önünde galibiyeti son dakikada kaçırdı. Ergin Keleş, Ferhat Çökmüş ve İsaac Promise eski Trabzonsporlu futbolcular. Bu doğrultuda önlemlerimizi alacağız. Dönüm maçımız ve bunun bilincindeyiz" dedi.
BİZE ULAŞIN