Sercan'a yeni teklif

G.Saray ve Beşiktaş'la görüştüğü ileri sürülen Sercan için F.Bahçe yeniden devreye girdi. 6 milyon Euro ve futbolcu teklifi götürülen Bursa düşünmek için zaman istedi

Fenerbahçe, Bursasporlu Sercan Yıldırım transferi için yeniden devreye girdi. Yaklaşık 1 ay önce yeşil-beyazlı kulübün Başkanı İbrahim Yazıcı ile anlaşma noktasına gelen, ancak transferden son anda vazgeçen sarı- lacivertliler, Galatasaray'ın ilgilendiği iddialarından sonra yeniden harekete geçti. Özellikle İspanyol golcü Dani Güiza'nın Sion önündeki kötü performansının ardından forvete bir takviye daha düşünen yönetim, Sercan için İbrahim Yazıcı ile görüştü. Yazıcı sarı- lacivertlilerden 10 milyon Euro istedi.

10 GÜN ÖNCE AİLEYİ ARADILAR
Fenerbahçe ise 6 milyon Euro, Ali Bilgin'i bonservisiyle, genç Abdülkadir Kayalı'yı da 1 yıl kiralık olarak önerdi. Bursaspor Başkanı, düşünmek için süre istedi ve yanıtın önümüzdeki hafta içinde verileceği öğrenildi. Fenerbahçe'nin, 10 gün önce Sercan'ın ailesiyle de görüştüğü ve "Galatasaray'a 'evet' demeden önce mutlaka bizi son kez arayın" mesajını ilettiği bildirildi.


BİZE ULAŞIN