Faturayı takıma kesti

Trabzonspor'un başında üst üste 3. mağlubiyetini alan Broos, yedikleri golde Engin'in hatası olduğunu ve dirençli bir futbol ortaya koyamadıklarını ifade etti

Trabzonspor'da geleceği daha ligin 3. haftasında tartışılmaya başlayan Belçikalı teknik adam Hugo Broos, Diyarbakırspor'un ardından ligin bir başka yeni takımı olan Manisaspor'u da devirmeyi başaramadı. İşte Broos'un açıklamaları: "Maça iyi başlayamadık. Yediğimiz golde konsantrasyon eksikliği var. Golden sonra oyuna egemen olmaya çalıştık ama çok da etkili olamadık. Bugün kaçırdığımız goller ortaya koyduğumuz genel görüntünün bir yansıması. Engin yediğimiz golde büyük hata yaptı. Üst üste 3. mağlubiyet hiç hoş değil. Çok daha dirençli oynamamız gerekiyordu. Kötü gidişi durdurmak için çözüm yöntemleri için çalışıyoruz. Toulouse rövanşında alacağımız sonuçtan çok oynayacağımız futbol önemli."

MANİSA'NIN MOTİVASYON SIRRI
Manisaspor teknik direktörü Mesut Bakkal hafta içinde Trabzonspor'un favori gösterilmesinin kendilerini motive ettiğini ve bunun hırsını sahaya yansıttıklarını belirtti.
BİZE ULAŞIN