Liglerde haftanın programı

Futbolda profesyonel liglerda haftanın programları Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapıldı.

Turkcell Süper Lig 4. hafta karşılaşmaları 28, 29, 30 ve 31 Ağustos'ta; Bank Asya 1. Lig'de 2. hafta karşılaşmaları 29, 30 ve 31 Ağustos'ta; TFF 2. Lig kademe grupları 1. hafta karşılaşmaları 29 ve 30 Ağustos'ta; TFF 3. Lig kademe grupları 1. hafta karşılaşmaları da 29 ve 30 Ağustos'ta oynanacak. Bu sezon Profesyonelliğe Aday Futbolcular (PAF) yerine organize edilen A2 Ligi'nde ise 1. hafta karşılaşmaları bugün ve yarın oynanacak.

Karşılaşmaların programı şöyle:

Turkcell Süper Lig - 4 . Hafta

28 Ağustos Cuma
21.00 Beşiktaş - Gaziantepspor

29 Ağustos Cumartesi
21.00 Ankaragücü - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
21.00 Kayserispor - Denizlispor
21.00 Eskişehirspor - Antalyaspor

30 Ağustos Pazar
21.00 Trabzonspor - Bursaspor
21.00 Fenerbahçe - Manisaspor
21.00 Kasımpaşa - Gençlerbirliği
21.00 Sivasspor - Diyarbakırspor

31 Ağustos Pazartesi
21.00 Ankaraspor - Galatasaray

Bank Asya 1. Lig - 2. Hafta

29 Ağustos Cumartesi
16.30 Mersin İdman Yurdu - Adanaspor

30 Ağustos Pazar
16.30 Kartalspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
16.30 Orduspor - Altay
20.30 Dardanelspor - Bucaspor
20.30 Kardemir D.Ç. Karabükspor - Giresunspor
20.30 Kocaelispor - Hacettepespor
20.30 Çaykur Rizespor - Boluspor
20.30 Karşıyaka - Samsunspor (seyircisiz)

31 Ağustos Pazartesi
20.30 Konyaspor - Kayseri Erciyesspor

TFF 2. Lig Kademe

1. Grup - 1. Hafta
30 Ağustos Pazar
16.30 Zeytinburnuspor - Güngören Belediyespor
16.30 Gebzespor - Körfez Belediyespor
16.30 Yalovaspor - Türk Telekomspor
16.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Sakaryaspor
16.30 Bozüyükspor - Pendikspor

Grup 2 - 1. Hafta
30 Ağustos Pazar
16.30 Tepecikspor - İstanbulspor
16.30 Turgutluspor - Konya Şekerspor
16.30 Alanyaspor - Akhisar Belediye Gençlikspor
16.30 Denizli Belediyespor - Sarıyer
20.30 Fethiyespor - Göztepe

Grup 3 - 1. Hafta
30 Ağustos Pazar
16.30 Karsspor - BUGSAŞ Spor
16.30 Erzurumspor - Pursaklarspor
16.30 Akçaabat Sebatspor - Trabzon Karadenizspor
16.30 Ofspor - Çorumspor
16.30 Tokatspor - Çankarı Belediyespor
16.30 Etimesgut Şekerspor - Kırşehirspor

Grup 4 - 1. Hafta
29 Ağustos Cumartesi
20.30 Belediye Vanspor - İskenderun Demir Çelikspor (Cezalı nedeniyle Diyarbakır Atatürk Stadı)
30 Ağustos Pazar
16.30 Adıyamanspor - Tarsus İdman Yurdu
20.30 Elazığspor - Kahramanmaraşspor
20.30 Adana Demirspor - Şanlıurfaspor
20.30 Diyarbakır B.Ş.Bld. Diskispor - Malatyaspor

TFF 3. Lig Kademe
Grup 1 - 1 . Hafta
30 Ağustos Pazar

16.30 Alibeyköy - Küçükköyspor
16.30 İnegölspor - OYAK Renaultspor
16.30 Balıkesirspor - Bandırmaspor
16.30 Bursa Nilüferspor - Lüleburgazspor
16.30 Çerkezköy Belediyespor - Bayrampaşa

Grup 2 - 1 . Hafta
29 Ağustos Cumartesi
16.30 Keçiörenspor - Afyonkarahisarspor
30 Ağustos Pazar
16.30 Torbalıspor - Marmaris Bld. Gençlikspor
16.30 Muğluspor - Tekirova Belediyespor
16.30 Ispartaspor - Menemen Belediyespor
16.30 Altınordu - İzmirspor

Grup 3 - 1 . Hafta
29 Ağustos Cumartesi
16.30 İstanbul Kartal Belediyespor - Orhangazispor
30 Ağustos Pazar
16.30 Ankara Demirspor - Keçiörengücü
16.30 Anadolu Üsküdar 1908 - Beylerbeyi
16.30 Kırıkkalespor - Darıca Gençlerbirliği
16.30 Maltepespor - Düzcespor

Grup 4 - 1 . Hafta

30 Ağustos Pazar
16.30 Pazarspor - Gümüşhanespor
16.30 Kastamonuspor - Sürmenespor
16.30 Arsinspor - Araklıspor
16.30 Yalıspor - Yimpaş Yozgatspor
16.30 Bafra Belediyespor - Bulancakspor

Grup 5 - 1 . Hafta
30 Ağustos Pazar

16.30 Hatayspor - Malatya Bbelediyespor
16.30 Batman Belediyespor - Şanlıurfa Belediyespor (seyircisiz)
16.30 Siirtspor - Batman Petrolspor
16.30 Bingölspor - Diyarbakır Kayapınar Belediyespor

A2 Ligi
Grup Marmara - 1 . Hafta
Bugün

Fenerbahçe - Boluspor: 3 - 1
Kocaelispor - Kartalspor:
Beşiktaş - Galatasaray: 2 - 3
Bursaspor - Kasımpaşa:

Grup Ege - 1 . Hafta
Bugün

Denizlispor - Altay: 0 - 0
Eskişehirspor - Ankaragücü: 3 - 1
Manisaspor - Bucaspor: 2 - 1
Antalyaspor - Dardanelspor: 2 - 1

Grup Kuzey - 1 . Hafta
Yarın

16.30 Gençlerbirliği - Çaykur Rizespor
16.30 Ankaraspor - Trabzonspor
16.30 Kardemir D.Ç. Karabükspor - Orduspor
16.30 Samsunspor - Hacettepespor

Grup Güney - 1 . Hafta
Yarın

16.30 Konyaspor - Mersin İdman Yurdu
16.30 Kayseri Erciyesspor - Diyarbakırspor
16.30 Gaziantepspor - Kayserispor
16.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Adanaspor
Sur Yapı’dan Dev Kampanyaya Dev Destek
BİZE ULAŞIN