Yönetmek zor

Genel Kurul'da yaşananlardan sonra istifanın eşiğinden dönen Sadri Şener, "Üç Büyükler'le yarışacak boyutta Trabzonspor'u yönetmek, kolay bir iş değil" dedi

Trabzonspor'da gergin geçen Olağanüstü Genel Kurul'un yankıları devam ediyor. Borçlanma izni alamayan, kulüp gayrimenkullerinin 10 yıldan fazla kiraya verilmesini üyelere kabul ettiremeyen bordo-mavili yönetim, sıkıntılı günler geçiriyor. Başkan Sadri Şener, yaşananlardan dolayı kırgın olduğu söylerken, "Trabzon'un tarihinde olmayacak olan projeleri geliştirmeye çalışıyoruz. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'la yarışacak boyutta Trabzonspor yönetmek, çok kolay değil. Biz de dört dörtlük yönetmiyoruz. İşimiz zor" açıklamasını yaptı.

'BU İŞ BİRAZ MORAL İŞİDİR' "
Daha tamamlamayı düşündüğümüz birçok proje var" diyen bordo-mavili kulübün başkanı, "Ben sadece camiama hizmet etmek istiyorum. Bu, biraz da moral işidir. Kongrede yetkiyi alamadık ve yaşananlardan dolayı kırgınım" yorumunda bulundu. Yöneticilerle acil bir toplantı yapan ve istifanın eşiğinden dönen Sadri Şener, muhalefetin sert eleştirilerine de şöyle cevap verdi: "Biz seçilirken, ne HES vardı, ne Trabzoncell vardı, ne de TS Club'un cirosu bu kadar yüksekti. Biz kendi dönemimizde bunları yaptık. Bırakın da o projeler üzerinden tasarruf, bizim hakkımız olsun. Biz bu hakkı Trabzonspor'a yeni mali kaynaklar açmak için istiyoruz."


BİZE ULAŞIN