Caner'e 3 talip

CSKA Moskova'nın gözden çıkardığı Caner Erkin'i transfer etmek için Galatasaray'dan sonra Trabzonspor ve Rusya'nın Krylya Sovetov kulüpleri de genç futbolcuyu kadrolarına dahil etmek için mücadele ediyorlar.

NTV Spor'un haberine göre; CSKA Moskova'da Teknik Direktör Zico ile yıldızı barışmayan ve yönetim tarafından da transferine izin verilen Caner Erkin'i ilk olarak Galatasaray transer etmek için harekete geçmişti. Ancak CSKA bonservisi ile vermek istiyor, sarı-kırmızılı kulüp de kiralamak istiyordu. İşte bu görüşmeler sırasında arada pürüzler çıkması bu transferi geciktirdi. Hareketli geçen Caner'in transferinde Galatasaray'ın ardından bu sefer de devreye Turkcell Süper Lig'e iyi giriş yapamayan Trabzonspor girdi. Bordo-mavili kulüp de Caner'i kiralık olarak transfer etmek istedi ve CSKA Moskova kulübüne teklifini verdi.

Galatasaray ve Trabzonspor'un ardından transfere üçüncü bir kulüp dahil oldu. Rusya 1.Lig takımlarından Krylya Sovetov yönetiminin de yakından takip ettikleri, Caner'i sezon sonuna kadar kiralamayı, daha sonra da uzun vadede sözleşme imzalamayı düşündükleri ve bu konuda tekliflerini verdikleri ortaya çıktı.
BİZE ULAŞIN