G.Saray'ın evladıyız

Arda Turan: "Galatasaray hangi branşta olursa olsun, hep şampiyonluğa adaydır. Bize öğretilen, yaşatılan budur. Bunun için de elimizden geleni yapacağız. Takımın başarısı bana huzur veriyor"

Galatasaraylıların göz bebeği Arda Turan, takım kaptanlığını yapmasının ve 10 numaralı formayı giymesinin sorumluluğunu artırdığını ifade etti. İşte, sarı-kırmızılı kulübün resmi televizyon kanalına konuşan genç yıldızın açıklamaları: "Benim herkese örnek olmam gerekir ve bunun için de elimden gelen mücadeleyi veriyorum. Elbette kötü oynadığım maçlar da olabilir ama çok şükür sezona iyi başladık ve her şey iyi gidiyor. Benim performansım takım kazandıkça ön plana çıkar. Ben takımım için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Takımım kazanacaksa ben kötü oynamaya da razıyım. Her şey takım için. Kaptan olmak, 10 numaralı formayı giymek ve her şey bu takımın başarısı için bir araç. Amaca giden yolda, araçların ne olduğu önemli değil. Benim, Elano'nun ya da başka bir futbolcunun performansı hiç önemli değil, önemli olan takımın kazanması."

G.SARAY'DA HER YERDE OYNARIM
"Takımıma
katkı sağladığım için çok mutluyum. Bu bana huzur veriyor. Umarım her şey böyle devam eder. Bizim bütün mücadelemiz G.Saray'ın iyiliği içindir. Yeri geldiği zaman savunma oyuncusu da oluruz, hücum oyuncusu da. Yeri geldiğinde de takımın 10 numarası oluruz. Galatasaray'da bize ne görev verilirse, yaparız. Biz Galatasaray'ın evladıyız, takımın başarısı için buradayız. Bizim bu performanslarımız Galatasaray şampiyon olduğu zaman kıymetli olacak. O zaman bu keyfi, bu gururu yaşarız ama bunun zamanı şimdi değil. Galatasaray hangi branşta olursa olsun hep şampiyonluğa adaydır. Bize öğretilen, yaşatılan budur. Bunun için de elimizden geleni yapacağız."

BİZE ULAŞIN