Alex mucizesi

Bir ay süreceği belirtilen sakatlıktan iki haftada kurtulup takıma geri dönen Fenerbahçe'nin maestrosu Alex de Souza atılan 2 golün de yaratıcısı oldu

Ligin 2. haftasında Sivasspor maçında sakatlandıktan sonra bir ay sahalardan uzak kalacağı tahmin edilen ancak mucizevi şekilde 2 haftada takıma geri dönen Fenerbahçe'nin maestrosu Alex de Souza, tek idmanla çıktığı Manisaspor karşılaşmasında galibiyetin mimarı oldu. Güiza'nın attığı ilk golde muhteşem bir pasla asisti yapan Brezilyalı kaptan, maç 'Bitti' derken yine sahneye çıktı ve son dakikada atılan 2. golün de yaratıcısı oldu. Alex'in Manisa kalesine gönderdiği ve direkten dönen top, geriden gelen Semih'in vuruşuyla ağlara gitti ve ikili tribünlere Zafer Bayramı'nda ikinci bir zafer coşkusu yaşattı.

'BEN FAZLA KOŞMAM'
Alex maç sonrası ise, herkesin saha içinde bazı fonksiyonları olduğunu belirterek, "Bazı oyuncu vardır koşar, bazıları başka şeyler yapar. Ben fazla koşmam ama görevim top bana geldiğinde gönderilmesi gereken yere göndermek" dedi. Bu arada maçtan bir gün önce sakatlanan Gökhan Gönül'ün yerine oynayan Bekir İrtegün, taraftarı çileden çıkardı.
BİZE ULAŞIN