İmajımız lekelendi

Trabzonspor Asbaşkanı Hacısalihoğlu, büyük tartışmaların yaşandığı Olağanüstü Genel Kurul'un bordo-mavili kulübün diğer takımlar gözündeki imajını zedelediğini söyledi

Perşembe 03.09.2009
ABONE OL
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu dün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basının karşısına çıkarak çarpıcı açıklamalar yaptı. Takımın gidişatından memnun olmadıklarını ve caiadaki huzursuzluğun farkında olduklarını belirten Hacısalihoğlu, gerekli tedbirlerin alınacağını söyledi. Kötü sonuçlar için sakatlıkları asla mazeret göstermeyeceklerini belirten asbaşkan, "Trabzonspor'un Manisa'yı, Diyarbakır'ı, Bursa'yı ne olursa olsun yenmesi lazımdı" diye konuştu. Taraftara da sitem eden ve kendi futbolcularına sahip çıkmamakla suçlayan Hacısalihoğlu, "Hüseyin bizde oynarken tribün tarafından ıslıklanıyordu. Ancak Bursa forması altında Avni Aker'de alkışlandı. Tayfun'un da Kayseri'deyken alkışlanıyordu ancak Trabzonspor'da kötü tezahüratlarla karşılaşıyor. İnsanın aklına, 'Acaba seyircilerin bu kinleri Trabzonspor'a mı?' sorusu geliyor" şeklinde konuştu.

FESTİVAL OLMALIYDI
25 Ağustos'ta yapılan Olağanüstü Genel Kurula da değinen asbaşkan, orada yaşanan kavgaların Trabzonspor'a büyük zarar verdiğini belirterek, "Bir festival, bir şov şeklinde yapılması gereken kongreler Trabzonspor'un diğer takımlar gözündeki imajını zedelediği gibi Trabzon için de son derece olumsuz kanaatlerin oluşmasına sebebiyet veriyor" dedi.