Peri Bacaları'ndan peri masalına

Milliler dün Ürgüp gezisiyle stres atarken, Fatih Terim Dünya Kupası'na katılacaklarını söyledi ve "Şu an Peri Bacaları'nı geziyoruz. Güney Afrika'da ise peri masalını gerçekleştireceğiz" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Perşembe 03.09.2009 ABONE OL
A Milli Futbol Takımı, Estonya ve Bosna Hersek sınavları öncesi dün keyifli bir gün geçirdi. Kayseri'de kampta olan Ay-Yıldızlılar, Ürgüp'e gittiler ve Peri Bacaları'nı gezdiler. Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim de Nevşehir'in ilçesinde bir basın toplantısı düzenledi. Sakat oyuncular hakkında bilgiler veren Terim, "Gökhan Zan ve Gökhan Gönül'ün tedavileri sürüyor. Bosna deplasmanını düşünerek bu iki oyuncuyu Estonya önünde riske atmayabiliriz. Mevlüt'ün omzundaki problem ciddiydi, ancak onun yerine kadroya forvet dahil etmeyeceğim. Gerekirse Tuncay'ı ileride kullanırım" dedi.

"10 PUAN BİLE YETEBİLİR"
Bosna Hersek maçı için Ermenistan'a teşvik primi gönderildiği şeklindeki iddiaları sert bir dille yalanlayan deneyimli hoca, "Böyle bir şey mümkün mü? Biz nasıl Estonya'da takıldıysak, Bosna da Ermenistan'da puan kaybedebilir. Bize Dünya Kupası için son 4 maçta 10 puan bile yetebilir. Şu an burada Peri Bacaları'nı geziyoruz, 2010 Güney Afrika'da ise peri masalını gerçekleştirebiliriz" yorumunu yaptı.

DENİZLİ HAKKINDA YORUM YOK!
A Milli Takım dün Ürgüp gezisiyle stres atarken, teknik direktör Fatih Terim yine ilgi odağıydı. Terim, Ay-Yıldızlılardaki görevini Mustafa Denizli'ye teslim edeceği yönünde basında çıkan iddialar hakkında, "Kamuoyu kaç kişi bilmiyorum. 15 kişiye telefonla soruyorlar ve çoğunluk adına konuşuyorlar. Zamanı gelince her şey açıklanır. Şu anda bu konuda herhangi bir yorum yapmayacağım" ifadesini kullandı.

İSPANYOLLAR UNUTMAMIŞ!
Peri Bacaları'nı gezen İspanyol turistler, La Liga'da 7.5 sezon top koşturan Nihat Kahveci'yi tanıdılar ve hatıra fotoğrafı çektirdiler. Emre Belözoğlu'na da bir bayan hayranı nazar boncuğu hediye etti.

BUGÜN NELER OLDU