Milli aranın ardından gerçek Özer geliyor!

Kendisini henüz ifade edemediğini söyleyen Özer, "Milli aradan sonra yüzde 100 hazır olarak taraftarın önüne çıkacağım" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 07.09.2009 ABONE OL
Fenerbahçe'ye transferinin ardından operasyon geçiren ve bu nedenle sezon başı kampını kaçıran Özer Hurmacı, milli aradan faydalanarak gerekli yüklemeleri yaptığını söyledi. Bu şekilde açığını kapattığını kaydeden genç futbolcu, "Önümüzdeki dönemde, benden beklenen performansı sahaya yansıtmak için gayret göstereceğim. Çünkü kendimi Fenerbahçe'ye yeni transfer olmuş gibi görüyorum" dedi. Takımdaki yerini bulmak için herkesten fazla çalıştığını belirten Özer, "Zaten pes edecek biri değilim. Hocalarım ve doktorlarım ı n direktifleri doğrultusunda çalışmalarım sürüyor. Hazırlıklarda takımla birlikte olamadım. Ama ciddi bir kayıp yaşadığımı düşünmüyorum. Sonuçta ligde daha 4 maç yaptık" şeklinde konuştu.

BAŞARIYA ORTAK OLACAĞIM
Kendisini taraftara ve hocasına kanıtlamak için elinden geleni yapacağını ifade eden sarı-lacivertlilerin yeni yıldız adayı, bazı maçlarda kısa süreli görevler aldığını hatırlatarak şöyle konuştu: "Ancak bana görev verildiğinde kendimi en iyi şekilde ifade edebildiğimi sanmıyorum. Milli ara benim için çok iyi geçirdiğim bir süreç olacak. Yüzde 100 hazır olmuş bir Özer'i taraftarımıza izlettireceğim. Alacağımız başarılara ben de ortak olmak ist i y o - rum."

BUGÜN NELER OLDU