Keita, Rijkaard'ı fena korkuttu!

Galatasaray'ın dünkü idmanında bir pozisyonda acıyla yere düşüp kıvranan Keita, teknik direktör Frank Rijkaard'a korku dolu dakikalar yaşattı

Cuma 11.09.2009
Güncelleme: Cuma 11.09.2009
ABONE OL
Yarınki Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'ın basına açık antrenmanında Keita'nın sakatlanmasıyla korkulu anlar yaşandı. Milli takımlardan dönen Arda, Hakan, Servet ve Baros koşunun ardından dinlendirildi. Antrenmana sakatlığı bulunan Gökhan Zan katılmazken, sakatlıkları süren Aydın, Ayhan ve Semih kondisyoner yönetiminde çalışmalarını sürdürdü. Çalışma sırasında bir pozisyonda yerde kalan Keita herkesi korkuttu. Pozisyonda Uğur'la çarpışan ve sol dizini tutarak yerde acıyla kıvranan Keita'nın başına arkadaşları ve teknik heyet toplandı. Keita'nın buz tedavisi sonrası antrenmana devam etmesiyle Rijkaard derin bir nefes aldı. Bu arada ülkesinin milli takımından henüz dönmeyen Brezilyalı Elano'nun takıma bugün katılacağı kaydedildi.

ELANO YEDEK KALACAK
Öte yandan teknik direktör Frank Rijkaard'ın Beşiktaş maçının kadrosunu belirlediği ve yol yorgunu Elano'yu yedek kulübesine çekmeyi kararlaştırdığı öğrenildi. Arda'yı yine göbekte görevlendirecek Hollandalı'nın Kewell'a da sol kanatta yer vermesi bekleniyor. Savunmada sakat Gökhan Zan'ın yerine Emre Aşık, orta sahanın ortasında yine Mustafa Sarp ve Mehmet Topal'ın görev yapmaları bekleniyor.