Aslan 3K ile parçalayacak

Rijkaard, Beşiktaş'ı "3K" ile vuracak!.. Kanatlarda Kewell ve Keita ve Baros'un arkasında Kaptan Arda, Aslan'ın gol silahları

Cuma 12.09.2009
Güncelleme: Cumartesi 12.09.2009
ABONE OL
Frank Rijkaard yönetiminde Süper Lig'in ilk dört haftasını kayıpsız geçen Galatasaray sezonun ilk derbisinde ezeli rakibi Beşiktaş'ı devirmek için 3K planını devreye sokacak. Hollandalı teknik adamın hafta boyunca yaptırdığı çalışmalara milli takım mesaisi nedeniyle katılamayan Keita ve Arda'nın dönüşüyle 3K( Keita, Kewell ve Kaptan Arda) dün ilk kez taktik idmanda birlikte çalıştı. Sol kanatta Avustralyalı yıldız Kewell'ı 10 gündür derbiye hazırlayan tecrübeli teknik adam Keita'yı da her zaman olduğu gibi yine sağ açıkta görevlendirecek. Sarı-kırmızılı takımın iki yıldızının maç içinde yerlerini değişip, ters kanatta da görev yapabileceği öğrenildi. Dünya Kupası elemelerinde Estonya ile Bosna-Hersek maçlarında büyük efor sarfeden ve önceki akşam rejenerasyon çalışmasıyla yetinen Arda Turan ise Keita ve Kewell'ın ortasında görev yapıp forvetteki Baros'u bu üçlü destekleyecek.

ÖZELGÖRÜŞTÜ
Yönetimin 10 numaralı forma ve kaptanlık pazubandıyla motive ettiği Arda'nın Rijkaard ile özel bir görüşme yaptığı da öğrenildi.