Kendimi soyutlamadım gece hayatım zaten yok!

Fenerbahçe Gazetesi'ne konuşan Mehmet Topuz, "İstanbul'a ayak uydurmadım. Kayseri'de nasıl yaşıyorsam, aynı şekilde devam ediyorum" dedi

Cumartesi 12.09.2009
ABONE OL
Olaylı bir transferle Fenerbahçe forması giyen Mehmet Topuz, Fenerbahçe Gazetesi'nin yeni sayısına konuştu. Sakatlığının tamamen düzeldiğini ve görev verildiği zaman elinden gelenin en iyisini yapacağını söyleyen Topuz, orta alanda hücuma dönük oynadığı zaman daha faydalı olacağının altını çizdi. İşte Topuz röportajından bazı satırbaşları...

BAŞKAN BABA GİBİ DAVRANDI

İyileştiktensonra çıktığım Rize maçında yeniden sakatlanmak beni çok üzdü. Ama sakatlıktan tamamen kurtuldum.
Hocam nerede görev verirse en iyisini yapmaya çalışırım. Ama orta sahada hücuma dönük olarak daha faydalı olurum.
Hedeflerimiz büyük ve yarıştığımız bütün kupaları almak istiyoruz. Kimin oynayacağı önemli değil, üstesinden geliriz.
Kendimi soyutlamam söz konusu değil. Gece hayatını sevmem. Kayseri'de boş zamanımı çiftliğimdeki 5 Kangal köpeğimle geçirirdim. Burada da bahçeli bir evde aynısını yapmayı tercih ederim.
Başkan Aziz Yıldırım bana baba gibi davrandı. Diğer yöneticiler de yabancılık çekmemem için yardımcı oldu. Doğru yerde olduğuma inanıyorum.
Transferimde yaşanan olaylarda en büyük desteği Yıldırım verdi. Statta benim için yapılan töreni hayatım boyunca unutamam. Törenin olumlu etkilerini bugün halen hissediyorum.
ÇaykurRizespor hazırlık maçında kaptanlık pazubandının verilmesi aslında beni şaşırttı. Bir maçlık da olsa kaptan olmak gurur verici.
Uzun süreli sakatlığım nedeniyle Fatih Terim hocam beni düşünmemiş olabilir. Form tuttuktan sonra milli takımda da yer almak istiyorum.