Vidic iddialı konuştu

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 14.09.2009 14:05 ABONE OL
Beşiktaş'ın, Avrupa Şampiyonlar Ligi (B) Grubu'nda yarın karşılaşacağı Manchester United'ın Sırp defans oyuncusu Nemanja Vidic, Şampiyonlar Ligi kupasını tekrar kazanmak için kararlı ve hırslı olduklarını belirtti.

Skysports.com'un haberine göre Vidic, geçen yılki Şampiyonlar Ligi finalinde Barcelona'ya yenilmeleri ve kupayı kaybetmeleri nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşadıklarını hatırlatarak, bu yıl da kupayı kaldıramamaları halinde, Manchester United camiası olarak büyük üzüntü yaşayacaklarını ifade etti.

Bu yılki maçlara en iyi şekilde hazırlandıklarını dile getiren Vidic, ''Manchester United'ın, ligde ve Avrupa kupalarındaki hedefi, her zaman en üst seviyedir. Yeniden yapılandırılan kadromuzun, başarı yolundaki beklentisi hiçbir zaman eksilmedi'' dedi.

Şampiyonlar Ligi kupasını kazanıp, yeniden Avrupa'nın en iyi takımı olmayı hedeflediklerini belirten Sırp futbolcu, Manchester United taraftarlarının mutlu olması için birçok neden olduğunu, kendisinin ve takım arkadaşlarının, onları mutlu etmek için çabalayacaklarını kaydetti.

27 yaşındaki Vidic, yarın Beşiktaş ile yapacakları ilk grup maçı için de hazır olduklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU