Colin Kazım'a tepki

Birçok pozisyonu şahsi davranarak harcayan Kazım'a, saha içinde tepki veren kaptan Alex'ten sonra, soyunma odasında da takım arkadaşları sitem etti

Salı 15.09.2009
Son Güncelleme: Salı 15.09.2009
ABONE OL
Bursaspor deplasmanından galibiyetle dönen Fenerbahçe'de futbolcular bir yandan 3 puanın sevincini yaşarken bir yandan da Colin Kazım'a tepki gösterdi. 90 d a k i k a boyunca birkaç önemli pozisyonu harcayan ve Kaptan Alex'in eleştirisine maruz kalan Kazım, maç bitiminde ise soyunma odasında takım arkadaşlarının tepkisini aldı.

'ERKEN KOPABİLİRDİ'
Kendine oynaması nedeniyle eleştirilen genç futbolcuya bazı isimlerin "Erkenden rahatlayabileceğimiz bir maçı senin yüzünden son dakikaya kadar panik içinde yaşadık. Bu bencillik sana bir şey kazandırmak, takıma da çok şey kaybettirir" uyarısında bulundukları öğrenildi. Bu konuşmalara şahit olan teknik direktör Christoph Daum'un, tartışmanın kavgaya dönüşmemesi kaydıyla bu şekilde iletişimlerin takıma faydası olacağını düşündüğü bildirildi. Öte yandan Andre Santos da, takımdaki en iyi arkadaşı Colin Kazım'ı dünkü antrenman öncesinde yanlışlarıyla ilgili uyardı.