Siftah için

İstanbul Belediye önünde farklı galibiyeti getiren futbolu bugün Antalyaspor karşısında da bekleyen Broos, "Ligde evimizdeki ilk galibiyeti alalım" dedi

Cuma 18.09.2009
ABONE OL
Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, ligde 6. haftanın açılışını yapacakları Antalyaspor maçı öncesi oyuncularını terapiye aldı. Avni Aker Stadı'nda oynanan son üç resmi karşılaşmayı kazanamadıklarını talebelerine hatırlatan Belçikalı hoca, artık iç sahada puan kaybı lüksüne sahip olmadıklarını vurguladı. Hafta sonu bayram olduğunu da öğrenen Broos, "Antalyaspor maçı büyük önem taşıyor. İstanbul BŞB önünde 6-1'lik galibiyeti getiren futbolu sergilediğiniz takdirde yine kazanırız. Seri galibiyetlerle çıkışımızı sürdürmeliyiz. Hafta sonu bayram. Avni Aker'de taraftarımıza bayramı zehir etmeyelim. Onları artık güldürelim ve evimizdeki ilk galibiyetimizi alalım" diye konuştu.

TJİKUZU KADRO DIŞI BIRAKILDI
Öte yandan Broos'un, milli maç arasında Namibya'ya giden ancak ülkesinden geç dönen Razundara Tjikuzu'yu da sert bir dille uyardığı ve bugünkü maçın kadrosuna bu oyuncuyu almayacağı öğrenildi. Bugün ayrıca sakatlığı süren Yattara da kadroda yer almayacak. Bu arada Trabzonspor taraftarının bugünkü Antalyaspor maçının biletlerine yoğun ilgi gösterdiği öğrenildi. Bordo-mavililerin 61. dakika için yine özel bir şov hazırladığı kaydedildi.


https://www.sabah.com.tr