Aslara son şans

Christoph Daum, 6 yabancı sınırı nedeniyle Büyükşehir önünde Roberto Carlos'u ilk 11'e almayacak. Twente önünde dökülen Güiza, Kazım ve A.Santos'a ise son bir şans verilecek

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 20.09.2009 ABONE OL
Avrupa Ligi grup ilk maçında alınan Twente mağlubiyeti sonrası kadroda bazı değişiklere gitmeyi düşünen Daum, kulübe yolundaki futbolcularına son bir şans tanımaya karar verdi. Alman çalıştırıcı, Avrupa Ligi'ndeki oyunlarıyla taraftarın da tepkisini çeken Güiza, Kazım ve Andre Santos'u Büyükşehir önünde ilk 11'de kullanacak. Ancak Büyükşehir maçı bu isimlerin 11'deki son fırsatı olarak görülüyor.

GÖKHAN GÖNÜL VE EMRE YOK
Öte yandan Daum, sakatlık, cezalar ve yabancı sınırı nedeniyle Twente maçının 11'inde 3 değişikliğe gitmek zorunda kaldı. Bugünkü mücadelede cezalı Emre, omzundan sakatlanan Gökhan ve 6+2'ye takılan Roberto Carlos forma giyemeyecek. Yerlerine Bekir İrtegün, Mehmet Topuz ve Vederson forma giyecek. Fenerbahçe'nin Süper Lig'deki 6'ncı maçına, kalede Volkan, savunmada Bekir, Lugano, Bilica, Vederson, orta sahada Cristian, Mehmet, Kazım, Alex, Andre Santos, forvette ise Güiza 11'iyle çıkması bekleniyor.


BUGÜN NELER OLDU