Eskiden olsa gönderirdim

Beşiktaş'ta Demirören geçmişte yaptığı gibi aceleci davranıp ani kararlar vermedi ve Denizli'nin gönderilmesini isteyen yöneticileri bastırdı. Bu kararla Kartal, Denizli ile 'yola devam' dedi

Salı 22.09.2009
Güncelleme: Salı 22.09.2009
ABONE OL
Kayserispor maçı sonrası istifa sinyali veren Mustafa Denizli'nin görevinin başında kalmasının perde arkasında yatanları SABAH açıklıyor. Çalıştığı teknik adamlarla çoğu zaman yollarını ayıran başkan Yıldırım Demirören önceki gün evinde Mustafa Denizli ile yaptığı zirve öncesi kurmaylarıyla biraraya geldi. Demirören'e yakın çevresi, "Mustafa Denizli'nin görevine son verelim. Kongreye az bir zaman kaldı. Lucescu ya da kariyeri tartışılmaz bir yabancı getirelim. Yoksa zorda kalırız" telkininde bulundu. Fakat Demirören'in bu sefer bu sözlere kulağını kapattı ve "Mustafa Denizli ile yola devam" dedi.

BEŞİKTAŞ HEP KAYBETTİ
Başkanın bu kararını, "Eski Yıldırım Demirören olsam hemen istifayı kabul eder, Mustafa Denizli'yi gönderirdim. Ama eski Demirören değilim. Geçmişte de gördük ki, bu tür zamanlarda verdiğimiz kararlar Beşiktaş'a bir şey kazandırmadı. Denizli ile devam edeceğiz. Sonuna kadar arkadasındayız" sözleriyle özetlediği öğrenildi.