Kalabalıkta 15 dakika yetmedi!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "15 dakika baş başa kalayım, transfer için ikna ederim" dediği Galatasaray'ın kaptanı Arda ile dün İstinye Park'ta bir araya geldi

Çarşamba 23.09.2009
Güncelleme: Çarşamba 23.09.2009
ABONE OL
İstinye Park'ta dün fotoğraf karelerine yansıyan bir buluşma görenleri hayli şaşırttı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile sezon öncesi 15 milyon Euro'ya transfer etmek istediği Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan ünlü alışveriş merkezinde bir araya geldiler. Bir restoranda Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ve Fenerbahçeli eski yönetici Semih Özsoy ile yemek yiyen Aziz Yıldırım'a daha sonra Futbol Federasyonu üyesi Levent Kızıl, federasyon eski başkanvekili Osman Çağlıkoç ve yorumcu Sinan Engin de katıldı. Sohbet ilerlerken mekana Arda da geldi. Yıldırım ve beraberindekilerle karşılaşan Arda, herkesle bayramlaşırken, elini öptüğü Yıldırım'ın daveti üzerine de masaya oturdu.

ARDA TURAN'I GÜLDÜREN SORU
Yaklaşık 15 dakika masada kalan genç yıldız, gazetecilerin yönelttiği, "Aziz Yıldırım daha önce 'Arda'yla 15 dakika görüşeyim, Fenerbahçeli yaparım' demişti. 15 dakika başkanın yanında kaldın. Fenerbahçeli oldun mu?" soruya gülerek, "Hayır olmadım" yanıtını verdi.