Yorumu 90'a takılanlar

Çarşamba 23.09.2009
ABONE OL
ALİ SAMİ ALKIŞ (STAR) - Onca para ödenen Tabata'nın, Beşiktaş'a ne kazandırdığını anlamış değilim. Gelişi, Tello'nun verimini de bozdu. Tello, takımın lideri değilse de, kendi bölgesinin şefiydi. Şimdi o da kayboldu.
CEMAL ERSEN (MİLLİYET) - Trabzon'da işler rayına girmiş gibi... Ama bu tablo kimseyi yanıltmamalı. Hücumda yetersizler. Golün geciktiği maçlarda zorlanacağa benziyorlar.
KANAT ATKAYA (HÜRRİYET) - Kasımpaşa maçından çok ders çıkartmak gerektiği gün gibi aşikar. Bir de bu Keita rotasyon filan dinlemez, ayaktaysa mutlaka oynamalı.
KEMAL BELGİN (TÜRKİYE) - Hiçbir şey yapmayan F.Bahçe takımının 'kaptanı' Alex, uzatmanın son dakikasında rakibinin vuruşunu geciktirmek adına nerede ise topun önüne yatıp göstere göstere sarı kart görüyor.
LEVENT TÜZEMEN (SABAH) - Elano ile Arda birlikte oynayınca G.Saray'ın oyun zekası yükseliyor ama temposu düşüyor. Çünkü ikisi de liderliğe soyunuyor ve birbirini bozuyor.
NACİ ARKAN (TÜRKİYE) - Serdar Özkan'ın bildiğince oyunu, Tabata'nın G.Antep'teki özgürlüğünü bulamaması, Beşiktaş'ın 6. lig maçında 12. puanını kaybetmesine sebep olan etkenlerdi. Gerçek şu ki, artık Denizli'nin "Düzeleceğiz masalları" geçerliliğini kaybetmiştir.

https://www.sabah.com.tr