Denizli'nin 11 sırrı!

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli, maçlar öncesi muhtemel 11'e taktik idman yaptırmıyor. Futbolcular maçta oynayacağını son gün toplantıda öğrenirken, bu durum motivasyonu bazen artırıyor bazen de bozuyor

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 25.09.2009 ABONE OL
Beşiktaş aldığı hasarın yaralarını Ankaraspor maçını bay geçtiği için sarmaya çalışırken, teknik direktör Mustafa Denizli'nin sezon başından beri tüm maçlardan önceki idmanlarda muhtemel 11 ile hazırlık idmanı ya da çift kale maç yapmadığı öğrenildi. Denizli'nin sezon başından beri yaptığı yaptırdığı taktik idmanlarda karışık bir diziliş deniyor. Siyah beyazlı futbolcular da maçta oynayıp oynamayacaklarını ancak maç toplantılarında öğreniyor. Beşiktaş Teknik Direktörü, her futbolcu maça hazır ve konsantre olsun düşüncesiyle böyle bir yaklaşımda bulunurken, yine aynı şekilde takım içinde "Nasıl olsa oynamam" düşüncesiyle konsantrasyon eksikliği de olduğu iddia edildi. Sakat ve cezalı oyuncular nedeniyle maçlarda genelde farklı 11'ler sahaya süren Denizli, dün de futbolcularıyla CSKA maçının kasetlerini izledi.

CSKA MOSKOVA'YA GÖZALTI
CSKA Moskova'nın yarın Fatih Tekke'nin takımı Zenit ile oynayacağı maçı da Denizli takibe aldı. Antrenör Tayfur Havutçu ve kondisyoner Marrone, St. Petersburg'a giderek cumartesi güntü Zenit-CSKA Moskova maçını izleyecekler.
BUGÜN NELER OLDU