Cezalı gitti, Özer kaldı!

Fenerbahçe'nin hocası Daum, hafta içi idmanların yıldızı olan Özer'i İstanbul'da bırakırken, cezalı Emre Belözoğlu'nu Antalya'ya götürdü

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 26.09.2009 ABONE OL
Fenerbahçe dün Antalya'ya giderken kadroya alınan bir futbolcu ile alınmayan bir başka futbolcu ilginç bir durum ortaya çıkardı. Teknik direktör Christoph Daum, kırmızı kart cezalısı olan Emre Belözoğlu'nu oynamayacak olmasına karşın Antalya kafilesine dahil ederken, hafta içinde idmanlarda oldukça iyi bir performans sergileyen Özer Hurmacı'yı ise İstanbul'da bıraktı. Antalya'daki Fenerium mağazasına Fenerium'dan sorumlu yönetici Abdullah Kiğılı ile birlikte giden Emre Belözoğlu sarı-lacivertli taraftarlara imza dağıtıp, kulüp ürünlerinin satışına destek verdi. Sakatlığı olmamasına, idmanlarda dikkat çeken bir futbol sergilemesine ve takım arkadaşları dahil herkesin beğenisini kazanmasına karşın Özer'in Antalya kafilesine alınmaması takım içinde de yadırgandı. Sürpriz şekilde İstanbul'da bırakılan Özer Hurmacı'nın da moralinin bir hayli bozulduğu öğrenildi.

KOCAMAN'IN TALEBESİYDİ!
Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın da, Ankaraspor'da görev yaptığı dönemden talebesi Özer Hurmacı, sakatlığını atlattıktan sonra bütün gücünü idmanlarda sergilemesine rağmen teknik direktör Daum'dan bir türlü formayı alamıyor.


BUGÜN NELER OLDU