Fenerbahçe Moldova'da

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 30.09.2009 11:43 ABONE OL
Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi (H) Grubu'nda yarın deplasmanda Sheriff ile yapacağı maç için Moldova'nın başkenti Kişinev'e geldi.

Kulüp İkinci Başkanı Nihat Özdemir'in başkanlığını yaptığı, takımın yanı sıra bazı yöneticilerin yer aldığı sarı-lacivertli kafile, Kişinev Havalimanı'ndan konaklayacağı otele geçti.

Kafilede yer almayan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bu akşam veya yarın Kişinev'e geleceği öğrenildi.

Sarı-lacivertli ekibi havalimanında karşılamaya 3 taraftar gelirken, bu taraftarlar futbolculara forma imzalattı.

Fenerbahçe'nin gelişini görüntülemek için Moldova basını da havalimanında yer aldı. Takımdan en çok ilgiyi Roberto Carlos gördü.

19 KİŞİLİK KADRO

Kişinev'e 19 kişilik bir kadroyla gelen Fenerbahçe kafilesinde, sakatlıkları nedeniyle Güiza, Dos Santos ve Gökhan'ın yanı sıra Bekir ve yer almadı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, henüz tam olarak hazır olmadığı için genelde 18 kişilik kadronun dışında tuttuğu Özer'i, eksikleri de göz önünde bulundurarak, Sheriff maçının 18 kişilik kadrosuna dahil etti.

TİRASPOL'DA ANTRENMAN YAPACAKLAR

Fenerbahçe, hazırlıklarını bugün Kişinev'e 80 kilometre uzaklıkta maçı oynayacağı Tiraspol kentindeki Sheriff Stadı'nda yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Pridnistrovya özerk bölgesinin başkenti Tiraspol'a gidecek sarı-lacivertli ekibin antrenmanı öncesi teknik direktör Daum, maçla ilgili basın toplantısı düzenleyecek.

BUGÜN NELER OLDU