Ligin rengi solmasın

Trabzonspor Asbaşkanı Hacısalihoğlu, Diyarbakır yöneticilerinin, yaşanan olaylar sonrası heyecanlı davranmamaları gerektiğini belirterek "Ligin Diyarbakır'a ihtiyacı var" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 30.09.2009 ABONE OL
Hayrettin Hacısalihoğlu, Bursaspor-Diyarbakırspor maçında yaşananların son derece üzücü olduğunu, ancak "Ligden çekiliriz" tehdidinde bulunan Diyarbakırlı yöneticilerin daha sakin hareket etmesi gerektiğini söyledi. Hacısalihoğlu "Böyle açıklamalardan önce iyice düşünmek lazım. Biz Diyarbakır yöneticileri ve takımını çok seviyoruz. Daha sakin olmaları herkes için iyi olur. Çünkü bu ligin Diyarbakır'a ihtiyacı var" dedi.

BU LİG DAHA BİTMEDİ
Ligin zirvesindeki Fenerbahçe ile Galatasaray'ın puan olarak gerisinde olduklarını hatırlatan Hacısalihoğlu "Ancak daha oynanacak birçok maç var. Ben bu puan farkının kapanacağına inanıyorum. Fenerbahçe ve Galatasaray hep böyle gitmeyecek. Biz de hak ettiğimiz puanları kazanarak, zirvedeki yerimizi alacağız. Sezon sonunda zirvede olacağımız kesin. Ama kaçıncı sırada olacağımızı detaylar belirleyecek" şeklinde konuştu.


BUGÜN NELER OLDU