Tek ihtiyacımız biraz şans

CSKA karşısında kendilerine güvendiklerini belirten Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "Sadece biraz futbol şansına ihtiyacımız var, onun dışında hiçbir şeye ihtiyacımız yok" dedi

Çarşamba 30.09.2009
Güncelleme: Çarşamba 30.09.2009
ABONE OL
Karşılaşmanın oynanacağı Luzhniki Stadı'nda dün sakatlıktan yeni kurtulan İbrahim Toraman ile basın toplantısı düzenleyen Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, CSKA Moskova maçı için bütün hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi. Rakibi çok iyi incelediklerini belirten kurt hoca, "Uzun süredir CSKA'nın üzerinde çalışıyorum. İçeride ve dışarıda farklı 11'lerle oynuyorlar. Defansı uzun süredir birlikte oynayan bir ekip. Bireysel yetenekleri üst düzeyde olan oyuncuları var. Ancak bizim de takımımızda bireysel yetenekleri yüksek oyuncular var" dedi. Kendilerine güvendiklerini kaydeden Denizli, "Bazen çalışmalarınız, istediğiniz şekilde olmaz. İstekleriniz sonuç vermeyebilir ama futbolda bir kaide vardır. Israrla kazanma hırsını gösterdiğinizde bunun mükafatını alırsınız. İyi futbolumuz iyi sonuçla desteklenmeli. Son haftalarda sadece biraz futbol şansına ihtiyacımız var. Onun dışında hiçbir şeye ihtiyacımız yok. Futbolcularımın bizi daha iyiye götürecek bir galibiyete ihtiyacı var" diye konuştu.

KARİYERİM İKİ MAÇLA BİTMEZ
Denizli, Rus basınında bu maçı kazanamaması durumunda istifa edeceği yönünde çıkan haberlerle ilgili olarak ise şunları söyledi: "Bu maç kariyerime ne olumlu ne de olumsuz bir katkı sağlar. Ben kariyerimi iki maçta kazanmadığım gibi iki maçta da kaybetmem. Türkiye'de 20 yıldır futbol kariyeri olarak zirveye çıkmış bir teknik adamım ve Beşiktaş'taki görevime aynı hırs ve istekle devam ediyorum."