CeBIT'te F.Bahçe heyecanı

Cuma 09.10.2009 16:43
Güncelleme: Cuma 09.10.2009 16:59
ABONE OL
Fenerbahçe Futbol Takımı teknik heyeti ve futbolcular, CeBIT Eurasia Bilişim Fuarı'nda Fenercell standını ziyaret etti.

Teknik direktör Christoph Daum, yardımcıları ve futbolcular Beylikdüzü'ndeki TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi'ndeki organizasyonda tarafTarların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Milli takımlarda bulunan 11 futbolcunun yanı sıra sakatlığı nedeniyle tedavisi süren Deivid'in dışında sadece Roberto Carlos Fenercell ziyaretine katılmadı.

Kafile Can Bartu Tesisleri'deki sabah antrenmanının ardından takım otobüsüyle Samandıra'dan Beylikdüzü'ne geldi. Daum, ziyaretin ardından özel otomobiliyle fuardan ayrılırken, futbolcular otobüsle geri döndü.

FENERBAHÇE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

YOĞUN İLGİ
Fuar merkezinde 7. salonda Fenercell standının olduğu bölümün etrafına toplanan taraftarlar, sarı-lacivertlileri sevgi gösterileriyle karşıladı.

Taraftarlar stant önünde oluşturulan bölümde futbolculardan imza almak için birbirleriyle yarışıp, cep telefonlarının kameralarıyla futbolcuları görüntülemeye çalıştı.

Bu arada, ziyarette futbolcuların da neşeleri dikkatlerden kaçmadı. Basın mensuplarına toplu halde fotoğraf verildiği sırada Uğur, başında Fenercell şapkası bulunan takım arkadaşı Alex'in başına, yan şekilde iki şapka daha takınca futbolcular arasında gülüşmeler yaşandı. Yoğun ilgi nedeniyle basın mensupları da stant alanında fazla kalamadı.