Artık kayıp yok

F.Bahçe'yle aralarındaki 5 puanlık farkın açılmaması gerektiğini belirten Adnan Polat, "Artık puan kaybına tahammülümüz yok. Fark açılırsa, ligde çok ciddi yara alırız" dedi

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Lig TV'ye verdiği röportajda artık puan kaybına tahammülleri olmadığını söyledi. Polat, şu anda Fenerbahçe ile aralarındaki farkın 5 puan olduğunu hatırlatarak, "Bizim bundan sonra puan farkının daha fazla açılmasına tahammülümüz yok. Böyle bir şey olursa, lig yarışında çok ciddi yara alırız" dedi. Avrupa Ligi'nde de gruptan lider çıkmak istediklerini ifade eden Polat, "Bunun için Trabzon, Dinamo Bükreş ve Fenerbahçe maçları bizim açımızdan çok önemli. Dinamo Bükreş'i de deplasmanda yenmeliyiz" diye konuştu.

'TOPYEKÜN SALDIRI'
Galatasaray Başkanı basında çıkan kulüple ilgili olumsuz haberlerle ilgili ise şunları söyledi: "Son 15-20 gündür Galatasaray'a, yöneticilerine, profesyonel üst yönetimine, teknik heyetine, takımına, stadına, Büyükçekmece arazisine, her şeyine karşı topyekün bir kampanya yürütülüyor. Biz bunları çok umursamıyoruz. Hedeflerimizi en başında koyduk. Kim ne yazarsa, çizerse çizsin, doğru bildiğimiz yolda ilerliyoruz..."
BİZE ULAŞIN