Ermenistan maçında Sercan Yıldırım yine yok

Milli Takım'da sakatlığı süren Bursalı futbolcu yarın da oynamayacak. Fatih Terim'e destek olan bir grup taraftar, "Hocam istifa etme" diye tezahürat yaptı

Güney Afrika hayallerine Brüksel'de son noktayı koyan A Milli Takım yarın karşılaşacağı Ermenistan maçının hazırlıklarına dün devam etti. İdmanda Fatih Terim, Sercan ile özel bir görüşme yaptı. Sakatlığı olan genç futbolcunun bu görüşme sonrası yarın da forma giyemeyeceği açıklandı. Atatürk Stadı'nda yapılan antrenmanın ilk yarım saati basına açık olarak gerçekleştirildi. Antrenmanı, Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bursa Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya, Gençlik ve Spor Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar ile Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı da izledi. Terim, vali Harput ve Yazıcı ile saha kenarında bir süre sohbet etti. Bu arada bir grup taraftar Terim'e destek verdi.

EN SON BEN KONUŞACAĞIM!..
Levent Kızıl gazeteciler ile sohbet ederken, Fatih Terim, "Konuşun konuşun en son ben konuşacağım" diyerek espri yaptı. İdmanda zaman zaman durgun, zaman zaman ise etrafına gülücükler atan Terim, bir süre Arda ile görüştü. Terim önümüzdeki hafta bir basın toplantısı yapacak ve önemli açıklamalar da bulunacak.
BİZE ULAŞIN