Giden çok olur!

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli, "Transferi konuşmak için daha çok erken. Bu kadrodan eksilme olacağı kesin ama gelecek olacak mı, şu an için bilemeyiz. Futbolcu arayışında değiliz" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 13.10.2009 ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, siyah-beyazlı taraftarlara hak ettikleri mutluluğu yaşatacaklarını söyledi. Denizli, Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman sırasında basın mensuplarıyla yaptığı sohbette, Denizlispor maçında yaşanan olayların ve sıkıntının Kasımpaşa ile oynayacakları karşılaşmaya yansımayacağını ileri sürdü. O dönemin artık geride kaldığını ifade eden deneyimli teknik adam, "Taraftarımıza içeride ve dışarıda hak ettiği mutluluğu yaşatacağız" dedi. Beşiktaş Teknik Direktörü, ligin uzun bir maraton olduğunu kaydederek, "Bu yarışta rakiplerimiz var. Bizim yaşadığımız puan kayıplarını her takım yaşayabilir. Bu köprünün altından daha çok sular geçer" diye konuştu.

EN ÇOK CSKA ÜZDÜ
Mustafa Denizli, devre arasında takıma takviye yapıp yapmayacakları sorusuna, "Devre arası için araştırdığımız bir futbolcu yok. Transferi konuşmak için daha çok erken. Bu kadrodan eksilme olacağı kesin ama gelecek olacak mı, şu an için bilemeyiz. Futbolcu arayışında değiliz" diye yanıt verdi. Bu sezon en çok hangi maçta üzüldüğü sorusu üzerine de Mustafa Denizli, "En çok CSKA Moskova maçında üzüldüm. Bizim için çok önemli ve kritik bir maçtı. Talihsiz goller yiyerek mağlup olmak beni çok üzmüştü" yanıtını verdi.

BUGÜN NELER OLDU