Gaziantepspor'da F.Bahçe maçı hazırlıkları

Turkcell Süper Lig lideri Fenerbahçe'yi hafta sonu sahasında ağırlayacak Gaziantepspor'da hazırlıklar 3 puan parolasıyla sürüyor.

Celal Doğan Tesisleri'nde yapılan antrenman ısınma koşusu ve açma-germe egzersizleriyle başladı. Antrenmanın ana bölümünde tam saha çift kale maç yapıldı.

Antrenmana sakatlığı devam eden Gökhan Öztürk katılmazken, kulüp doktoru tarafından tedavisi tamamlandığı raporu teknik heyete sunulan Roland Linz takımla birlikte çalıştı. Milli Takım kampından dönen Murat Ceylan da antrenmana katıldı.

Antrenman süresince futbolcuların morallerinin yüksek ve hırslı oldukları gözlendi. Fenerbahçe'yi konuk edecek kırmızı-siyahlı ekip, sahaya mutlak 3 puan için çıkacak.

TURNİKE SAYISI ARTIRILDI

Kulüp basın sözcüsü Mehmet Kızıl, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe maçında taraftarların Kamil Ocak Stadyumu'na girişlerini hızlandırmak için ilave turnikeler konulduğunu bildirdi.

Kızıl, ''Bu maçta kombinesi olan taraftarlarımız için ayrı turnikeler çalışır hale gelecek. Daha önce yaşanan sıkıntılarla bu maçta inşallah karşılaşmayacağız. Ayrıca, karşılaşma öncesi yeni ses düzeni çalışır hale gelecek ve yeni hazırlattığımız marşlarla, Fenerbahçe maçını karnaval havasına dönüştüreceğiz'' dedi.

Mehmet Kızıl, taraftarların Fenerbahçe maçında tribünleri doldurarak 90 dakika boyunca takıma destek olmalarını istedi.

Gaziantepspor-Fenerbahçe maçının biletlerinin ise tükendiği bildirildi.

BİZE ULAŞIN