Defansı gördü, espri yaptı!..

Galatasaray'ın Trabzon maçını izleyen Dinamo Bükreş'in hocası Marin İon, "Çok güçlü ve hızlı bir ekip. Ama defansları çok zayıf" dedi, ardından şaka yaptığını söyledi

UEFA Avrupa Ligi F Grubu'nda bugün Galatasaray ile karşılaşacak Dinamo Bükreş'in teknik direktörü Marin Ion dün ilginç açıklamalar yaptı. Ali Sami Yen Stadı'nda gazetecilerin karşısına çıkan Ion, "Grubun en iyi takımıyla karşılaşacağız. Bana göre Galatasaray grubun favorisidir" diye sözlerine başladıktan sonra şakayla karışık Galatasaray'ın defansını taşladı. Galatasaray'ın pahalı bir takım olduğunu söyleyen Ion, "Çok güçlü bir ekip. Atakları çok hızlı. Çok teknikler. Ama çok zayıf bir defansları var" dedi. Ion, bu sözünün 'espri' olduğunu, Galatasaray'ın defans oyuncularının milli takımın defansında görev yaptığını söylese de sarı-kırmızılıların, özellikle Trabzon maçını dikkatle izlediği anlaşıldı. Galatasaray'dan çekinmediklerini söyleyen Ion, beraberliğin iyi sonuç olacağını, kazanırlarsa gruptan çıkabileceklerini belirtip, "Panathinaikos değil Sturm Graz maçındaki Galatasaray'ı görmek istiyoruz" dedi.

TAMAS: EVİMDE GİBİYİM
2003 yılında Galatasaray forması giyen ve basın toplantısına katılan Gabriel Tamas ise, "Kendimi evimde hissediyorum. Çok iyi bir takımla karşılaşacağız. İyi bir maç olacağını ve puanlarla ayrılacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN