'İki maçta da oynardım'

Daum, peş peşe oynayacakları Steaua ve Galatasaray maçları için, "Ben olsam ikisinde de oynamak için her şeyimi ortaya koyardım" dedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda bugün yapılacak Steaua Bükreş maçı öncesi rakiplerini övdü. Bükreş'teki yoğun trafik nedeniyle Steaua Stadı'ndaki basın toplantısına 10 dakika geç kalan Alman hoca, rakiplerinin Romanya ve Avrupa kupalarındaki başarılarını bildiklerini kaydederek, "Bizi son haftalarda iyi oynayan, iyi organize olan bir ekip bekliyor. Amacımız her şeyimizi ortaya koyup Bükreş'ten galip ayrılmak" diye konuştu. Steaua Kulübü Başkanı George Becali'nin arkadaşı olduğunu söyleyen Daum, "Becali, Romanya futbolu için çok iyi şeyler yaptı. Şu anda Steaua Bükreş'in Avrupa'da ilerlemesi için her şeyi yapıyor. Arkadaşım Becali'ye burada yaptığı işlerde yarın hariç başarılar diliyorum. Maç için özel bir şey düşünmüştür" ifadesini kullandı. Daum, Galatasaray maçının kendisini ve takımı nasıl etkilediğiyle ilgili soru için de, "Bundan daha güzel ne olabilir? Ben futbolcu olsam, bu iki maçta oynayabilmek için her şeyimi ortaya koyarım. Umarım sakatlık olmadan bu maçları bitiririz" dedi.

DOKTORA KUTLAMA
Dün öğle saatlerinde özel uçakla Bükreş'e giden Fenerbahçe kafilesini 30 taraftar karşıladı. Akşam yapılan idmanda ise takım doktoru Ertuğrul Karanlık'ın 38'inci yaş günü kutlandı. Antrenmanda motivasyon çalışmalarına devam eden antrenör Koch, takıma "Bize ne lazım" diye sorunca futbolcular güç anlamına gelen "Power" diye bağırdılar.

BİZE ULAŞIN