Kavgayla ısındılar

Tansiyonu yüksek Derbİstanbul'da kavga maçtan 45 dakika önce iki takım ısınırken çıktı. Arda Turan, kendisini iten Cristian'ın üzerine yürüyünce saha karıştı ve meydan kavgası çıktı

Ali Sami Yen'de son derbiyi kavgayla kapatan iki ezeli rakip, dün akşam Kadıköy'de santra düdüğünü de beklemedi! Maçın başlamasına 45 dakika kala sahada ısınmaya başlayan iki takım futbolcuları bir anda birbirine girdi. Migros tribünündeki taraftarlarını selamlamak için Fenerbahçeli futbolcuların ısındığı yarı sahaya giden G.Saraylı futbolculardan Arda'yı, Cristian önünden geçerken itekledi. Taraftarı selamlayan Arda dönüşte, Brezilyalı oyuncuya sert bir dille uyarınca ortalık karıştı. Arda, Cristian'ın kendisini kasıtlı olarak ittiğini iddia ederken, başta Emre olmak üzerre A Milli Takım'dan arkadaşlarına sambacıyı şikayet etti, Arda ve Cristin arasında patlak veren tartışmaya Olaya diğer futbolcular da müdahale edince saha daha maç başlamadan karıştı. Olaylarda Kazım Kazım'ı iten G.Saray'ın genç yıldızı Aydın bir anda 4-5 F.Bahçeli futbolcunun arasında kaldı.

"ARDA AYAĞIMA BASTI"
Rakip takım oyuncuların arasında kalan Aydın'ı savunmak isteyen takım arkadaşları da F.Bahçeli futbolcuların üzerine yürüyünce devreye Emre Belözoğlu, Servet ve Gökhan Gönül gibi milli oyuncular girdi ve onların yoğun çabasıyla olaylar sona erdi. Olayları başlatan Arda ve Cristian'ın seromonide el sıkışmadıkları gözlendi. Cristian maç sonrasında "Arda taraftarına giderken bilerek veya bilmeyerek ayağıma bastı. Ben de onu ittim. Sonra gelip bana birşeyler söyledi" dedi.

BİRBİRLERİNİN YÜZÜNE BAKMADILAR
Maçtan 45 dakika önce çıkan kavganın aktörleri Cristian ve Arda seremonide birbirlerinin suratına bakmadılar. Arda Turan tüm Fenerbahçeli futbolcuların elini tek tek sıkarken, Brezilyalı'ya sıra geldiğinde Cristian'ın elini uzatmadığı gözlendi.

ARDA BUNU HEP YAPIYOR
Ali Sami Yen'de oynanan son derbide Semih'le kavga eden Arda Turan, kaptanlık pazubandını takıp geldiği Kadıköy'de yine fitili ateşledi. Galatasaray alt yapısında beraber büyüdüğü Aydın da tansiyonu yükseltti. Fenerbahçe'de Kazım, Bilica ve Cristian olayları büyüten isimlerdi.

BİZE ULAŞIN