"Sıkıntılar bitiyor"

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, takımda sıkıntıların bir nebzede olsa azaldığını belirterek, hem içerde hem de dışarda 'Düşünülen Beşiktaş geliyor" imajını vermeye başladıklarını söyledi.

Sabah saatlerinde Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenman sırasında basın mensuplarının yanına gelerek onlarla sohbet eden teknik adam, umut dolu açıklamalarda bulundu.

İlk başta dün Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi ile ilgili açıklamalarda bulunan Denizli, "O derbi bizi sadece bizim ilgi alanımıza girdiği için ilgilendiriyor. Bizim asıl düşündüğümüz bizim nasıl ve ne yaparak oynadığımızdır. Sadece kendi maçlarımızı düşünüyoruz." diyek derbi ile ilgili yorum yapmaktan kaçındı.

Mustafa Denizli, Turkcell Süper Lig'de küme düşürülen Ankaraspor'un ardından fikstürden dolayı bazı sıkıntıların yaşandığını vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bizimle oynayacak rakiplerimizin bir hafta öncesinde Ankaraspor ile maçları oluyor. Bu nedenle bizim karşımıza dinlenerek uzun bir çalışma ortamı bularak geliyorlar. Bu sezon başından beri yaşananlara ek olarak bir dezavantaj olarak karşımıza çıktı. Ayrıca yine takımlar Ankaraspor ile oynanacak maçlardan önce sarı kart sınırında bulunan oyuncuları cezalı duruma düşürerek kartlarını temizliyorlar. Bu nedenle bizimle oynayacak takımların sarı kart durumlarına iyi bakmak gerekiyor."

DÖNÜYORUZ İMAJINI VERMEYE BAŞLADIK

Turkcell Süper Lig'de Denizlispor ve Eskişehirspor maçları ve Şampiyonlar Ligi'nde alınan sonuçların ardından takım olarak iyi sinyaller vermeye başladıklarını belirterek, "Son oynanan maçların ardından takım olarak toparlanmaya başladığımızı söylebilirim. Hem taraftarlarına hem de kendisine içerde ve dışarda olumlu sinyaller vermeye başladık. Sıkıntılar bir nebze olsun geçti, döndük, dönüyoruz diyebilirim." dedi.

Denizli, en son Turkcell Süper Lig'de cumartesi günü oynayacakları Ankaragücü maçını cuma günü oynamak istediklerini sözlerine ekledi.

BİZE ULAŞIN