18 puan sözü

Kayseri galibiyetiyle moral bulan ve yerini şimdilik sağlama alan Broos, Ankaraspor hariç kalan 6 maç için oyuncularından 18 puan sözü aldı. Yener, "Beşiktaş'ı yeneceğiz" dedi

Kayserispor galibiyeti sonrası futbolcularını tek tek tebrik eden Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, Ankaraspor maçı hariç ligin ilk yarısında oynayacakları 6 karşılaşma için galibiyet sözü aldı. Sezonun ilk yarısının geri kalan maçlarında 18 puan alacaklarını yönünde birbirlerine söz veren futbolcular seriye Beşiktaş galibiyeti ile başlayacaklarını belirtiler. Futbolcuların bu davranışı Belçikalı teknik adamı da duygulandırdı. Oyuncularının kenetlenmesini gören Broos, moral depolarken gelecek haftalara umutla bakmaya başladı. Bu arada Genel Sekreter Hasan Yener, "Beşiktaş'ı yeneceğiz. Bu maç Trabzon için çok ama çok önemli" dedi.

YATTARA'YA DESTEK VERİN
Yener protesto edilen Yattara için de, "Yattara, çok özel meziyetleri olan, dünyada ender futbolculardan biri. İyi bir Yattara'nın takıma katkısı büyük olur. Tepki göstererek, kötüleyerek değil, moral motivasyon ile destekleyerek onu kazanmamız lazım" yorumunu yaptı.
BİZE ULAŞIN