Padişahım çok yaşa!

Derbi maçın adamı seçilen kaptan Alex, idmanda kovuk giyerek padişah koltuğuna oturdu. Futbolcular onun elini öptü! Roberto Carlos ve Güiza ise kürsüye çıkan diğer isimler oldular

Galatasaray'ı 3-1 mağlup eden Fenerbahçe'de haftanın ilk idmanı oldukça neşeli geçti. Her karşılaşma sonrası maçın adamı seçilen futbolcuya yapılan kutlama, Galatasaray maçının adamı seçilen Alex için ilginç bir organizasyonla gerçekleştirildi. Galatasaray'a 2 gol atan Alex, tahtı andıran madalya kürsüsünde en yükseğe oturtuldu. İki yanına ise Roberto Carlos ve Güiza geçti. Koch, Güiza ve Roberto Carlos'a birer kaval verdi. Ardından tüm futbolcular, sırayla tahtın önünden geçerek Alex, Güiza ve Carlos'u kutladı. Üç futbolcu da, kendilerini tebrik eden takım arkadaşlarına şeker dağıttılar.

YİNE CEZA ŞINAVI ÇEKTİLER

Kutlama sırasında, Selçuk Alex'in elini öperken, Vederson da üç futbolcunun önünde eğilerek yere kapandı. Antrenör Ayhan Tumani'nin elindeki zurna ise dikkat çekti! Çalışmada ise Roland Koch Galatasaray'ı yendiklerini, ancak gol yedikleri için ceza şınavı çekeceklerini söyledi. Daum ise oyuncularıyla yaptığı toplantıda mücadeleden memnun olduğunu, ancak istedikleri gibi pas yapamadıklarını belirtti. Alman çalıştırıcı, Güiza'nın gol attıktan sonra Semih'e sarılmasının da herkese örnek olması gerektiğini söyledi. Bugünü izinli geçirecek olan sarı-lacivertliler, Kayseri hazırlıklarına yarın devam edecek.

BİZE ULAŞIN